Olympia Radotín – Písek 2:0 (kon.) | Vltavín – Brozany 5:1 (kon.) | Králův Dvůr – Převýšov 0:1 (kon.)
Domažlice – Jirny 3:0 (kon.) | Litoměřicko – Vyšehrad 0:1 (kon.) | Ústí n/O – Živanice 0:0 (6:7 po pen.)
Velvary – Karlovy Vary 2:0 (kon.)
TJ Jiskra Domažlice
3:0 (1:0)
SK Viktorie Jirny
Sobota 10.11.2018, 14:00 • SA Střelnice • Česká fotbalová liga • 14. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.

Vítám vás u 14. kola ČFL. Dnes se společně podívámé na zápas Domažlice – Jirny. Utkání začíná v 14:00.

Domažlice

Domácí jsou aktuálně na čtvrtém místě tabulky. Celkem se jim daří, dokázali zvítězit hned čtyřikrát za sebou. V dnešním zápase budou určitě za favorita, navíc hrají doma před svými fanoušky. Uvidíme, co nám předvede ofenzivní duo Černý – Došlý, kteří dohromady dali už třináct gólů.

Jirny

Hosté se nachází na posledním místě tabulky. Herně se jim nedaří a na předposlední nesestupové místo ztrácejí čtyři body. Mají děsivé skóre 11:35. Dnes je čeká soupeř z horní části tabulky. Nemají co ztratit, určitě se pokusí favoritovi dnešnímu zápasu pořádně zavařit.

01.05.16 ČFL Jirny Domažlice 3 : 0

TJ Jiskra Domažlice: Brych – Hrubý (C), Čihák, Bauer, Teršl, Kadar, Vais, Došlý, Rychnovský, Dvořák, Černý
    Náhradníci: Švihořík – Mlynařík, Buršík, Hájovský, Nemeš, Sedláček

SK Viktorie Jirny: Kafka – Parys, Jeníček, Borek, Holík, Kozel, Pokorný (C), Held, Tokar, Skuhravý, Zoubek
    Náhradníci: Kundrát – Kočí

Rozhodčí: Šedivka O. – Drábek D., Šimek Z..

Aktéři utkání nastupují na trávník, utkání začne každou chvilkou.

1

2
    Domažlice právě vstřelily branku!
    Tak to je nástup do zápasu! Takřka hned po úvodním výkopu se Domažlice ujímají vedení. Gól vstřelil DANIEL ČERNÝ!
    2. ČERNÝ - 1:0

3
    Pro hosty to není vůbec jednoduchý začátek, prohrávat hned od druhé minuty není nic příjemného.

5
    Jirny kombinují na polovině soupeře.

6
    Nakonec z toho byl jen odkop od brány, ale hosté se stále snaží odpovědět na vedoucí branku domácích.

8
    Domácí vybojovali první rohový kop.

9
    S rohem si obrana soupeře poradila.

11
    Následující přímý kop vyhlavičkoval z čáry obránce.

13
    Je máván ofsajd, ve kterém se nacházel útočník domácích.

15
    Domácí jsou na balónu.

16
    Nakonec překombinovali a gólman hostů vykopává.

17
    Domácí centrovali před bránu, obrana však odvrací.

18
    Naopak hosté teď zkoušeli nebezpečný míč do vápna, ale i tady je obrana připravena.

20
    Hosté nepřesně rozehráli, u míče opět Domažlice.

21
    Zajímavá akce hostů, která je ukončena praporkem signalizující ofsajd.

23
    Domažlice to zkoušejí po pravé straně.

24
    Volný přímý kop pro domácí z celkem dobré vzdálenosti.

24
    A skvělý zákrok brankáře, míč vyboxoval pryč.

25
    Rohový kop pro Domažlice.

26
    Jirny po dlouhé době na soupeřově půlce.

27
    A vybojovali rohový kop.

28
    Z toho je ovšem rychlý brejk soupeře a až na poslední chvíli vypíchl skluzem balón obránce, před nabíhajícím útočníkem.

29
    Faul, kterým se provinil domácí obránce zhruba na polovině hřiště.

30
    Střela hostů asi z 35 metrů končí vysoko nad bránou.

32
    Domácí překombinovali útočnou akci a nakonec si museli pomoct faulem.

32
    A faul je oceněn žlutou kartou pro Teršla.

34
    Domažlice jsou opět na soupeřově půlce a drží míč.

36
    Hodně nepřesností na obou stranách.

37
    Nadějnou akci Domažlic bohužel zazdila špatná přihrávka jednoho z útočníků.

39
    Jirny zkouší vymyslet něco na pravé straně, zatím budou jen vhazovat v blízkosti branky.

41
    Domácí se snaží dohrát poločas už v klidu.

42
    Tak ne! Z ničehonic se dostali až těsně před brankou soupeře, ale zakončit nedokázali.

43
    Domažlice stále tlačí.

44
    Nakonec si hosté pomohli faulem. Nicméně, domácí stále drží míč.

45+1
    Nic zajímavého už se neudálo. První poločas skončil.

Druhý poločas začne přibližně v 15:05.

První poločas nám moc šancí nenabídl. Vlastně téměř jen jedinou, která skončila ihned gólem ve druhé minutě. Po zásluze tedy vedou Domažlice nad Jirny 1:0.

46

46
    O poločase došlo k jednomu střídání. Dnešní zápas skončil pro Rychnovského, nahradil ho Mlynařík.

47
    Po volném přímém kopu, se míč dostal do lajny odkud přilétl centr, s hlavičkou si gólman ještě poradil, ale na dorážku už odpovědět nedokázal. Autorem gólu je DANIEL ČERNÝ!
    47. ČERNÝ - 2:0

48
    Podobně jako v prvním poločase, domácí tým hned dokázal vstřelit branku.

50
    Hosté se snažili nacentrovat před bránu, tam ovšem míč nikoho nenašel, odkopávat bude domácí gólman.

51
    Dobrá akce Domažlic! Ovšem přihrávka do brejku, byla nakonec přihrávkou do ofsajdu.

53
    Domácí opět centrují před bránu. nakonec z toho je rohový kop.

55
    Nyní se hraje spíše ve středu hřiště.

57
    Domácí jen nakopli míč a přišli o něj.

58
    Rozhodčí přerušuje hru, na zemi zůstává ležet hráč Jirny.

60
    Míč často mění majitele, ani jeden z týmů ho není schopný podržet na delší čas.

62
    Dobrou šanci si vypracovali hosté, avšak střela byla zblokována a k brankáři neprošla.

62
    Následoval hned protiútok, který přinesl rohový kop.

63
    Tomu se hosté ubránili, avšak hned na to znovu byli pod velkým tlakem, centr prolétl před prázdnou brankou, kde naštěstí pro hosty nikdo nebyl.

64
    Domažlice stále mají míč, a tlačí svého soupeře. Chtějí přidat další góly.

66
    Až teď se hosté dokázali na delší dobu dostat k míči.

67
    Přízemní střelu musel vyboxovat gólman hostů.

68
    Po rohu se dostal domácí útočník do zakončení hlavou, branku ovšem minul.

69
    Hosté zahrávali také volný přímý kop, pro centr si v klidu došel gólman a míč lapil do rukavic.

71
    Ani jeden z týmů teď neútočí.

72
    Domažlice zkoušeli vymyslet něco na levé straně, míč ale končí za čarou a následuje odkop od brány.

74
    Centr domácích z pravé strany odvrací obrana jen do středu hřiště, odkud vypálil jeden z hráčů Domažlic. Střela šla vedle levé tyče.

75
    Opět akce jako přes kopírák z pravé strany, ale i tentokrát si obrana hostů poradila.

77
    Faul. Domácí budou rozehrávat zhruba z 30 metrů volný přímý kop.

78
    Nakonec z toho nebyl žádný problém pro gólmana.

78
    Další tvrdý faul v podání hostujícího obránce.

79
    Po faulu Skuhravého zahrávali domácí volný přímý kop. Na centr si naběhl FILIP ČIHÁK a jen špičkou prodloužil za brankářovi záda.
    79. ČIHÁK - 3:0