Trenčín – Žilina 0:2 (kon.) | Ružomberok – Dunajská Streda 0:1 (kon.) | Podbrezová – Senica 2:4 (kon.)
AS Trenčín
0:2 (0:2)
MŠK Žilina
Sobota 10.11.2018, 14:30 • Mestský štadión Trenčín • Niké liga • 15. kolo

Druhý poločas byl ve znamení platonického tlaku Trenčína, který měl územní převahu, ale Žilině stačilo velmi dobrých 45 minut a průměrný druhý poločas. Žilina bere tři body do ligové tabulky, brankář Holec udržel další nulu na svém kontě a Trenčín se modlí, aby se v reprezentační přestávce dostal ze svého neskutečného marasmu a krize. Čtenářům onlajnů přeji hezké sobotní odpoledne. (16:22:44)

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 4:3. Rohy: 13:2. Ofsajdy: 6:4. Fauly: 21:19.

90+2

90+2
    Na hrací ploše jsou dva míče, ale zrovna v ten moment rozhodčí Hrčka ukončuje zápas.

90+1
    Už se jeví snaha Trenčína na zkorigování stavu jako marná.

90
    Rozhodčí nastavuje 2 minuty!

90
    Mihalíka sice míč našel, ale v ofsajdové pozici.

89
    Umeh si v souboji s Králikem pomohl rukoua tak je mu odpískán útočný faul.

89
    Zubairu se v pokutovém území nedokázal dostat přes Filipa Kašu v pokutovém území.

88
    Střídání v týmu MŠK Žilina: ze hřiště odchází Ivan Santiago Diaz, přichází Michal Tomič.

87
    Corryn se snažil najít vysokého Umeha, ale před ním bere míč pohotový Holec.

87
    Bukari se v souboji jeden na jednoho dostal přes Šušnjara, ale Káčer uklízí míč na rohový kop.