Anderlecht – Gent 2:0 (kon.) | Kortrijk – Standard 0:2 (kon.) | Mouscron – Genk 0:0 (kon.)
RSC Anderlecht
2:0 (1:0)
KAA Gent
Neděle 11.11.2018, 14:30 • Constant Vanden Stockstadion, Brusel • Belgická liga • 15. kolo

Ode mě je to dnes vše. Těším se příště u dalšího zápasu na Onlajnech! (16:26:39)

Dnes jsme viděli zápas plný faulů, ale taky hezkých šancí. Rozhodl ho dvěma góly Kums. Anderlecht tak navýšil svůj náskok na Gent. Uvidíme ale, jestli si někteří hráči neodnesli větší zranění.

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 5:5. Rohy: 3:2.

90+4
    Rozhodčí ukončil dnešní zápas.

90+3
    Anderlecht si v klidu přihrává na svojí půlce. O vítězi dnešního utkání už asi není pochyb.

90+2
    Ani ne tak střelu, jako spíš přihrávku likviduje Didillon.

90+1
    I domácí ještě využívají možnost střídání. Saelemaekers nahradí Trebela.

90
    Nastaví se 3 minuty.
    90. Červená karta

90
    Plastun se provinil a dostává v devadesáté minutě ještě červenou kartu. To se asi moc trenérovi líbit nebude.

89
    Poslední minutka a poslední střídání. Andrijaševic zkusí ještě překvapit. Esiti dneska dohrál.

88
    A teď nastalo přečíslení. Přihrávku z křídla na dva volné útočníky ale zastavil poslední obránce.

87
    Anderlecht si nabíhal do šance ale fauloval.

86
    Dompé vystřelil na brankáře Didillona, ten ale jistým zákrokem míč chytil.

85
    Z velkého úhlu překvapivě trefil Najar branku, Kalinić ale míč vyrazil na roh.

85
    Nyní další faul vedle šestnáctky. Rosted fauloval Najara a ten zahraje přímý kop.

84
    Třetí gól sice nyní vstřelil domácí Anderlecht, ten ale kvůli ofsajdovému postavení Dimaty neplatí.

83
    Chakvetadze si proběhl až ke gólmanovi a vyslal střelu, kterou Kalinić vyrazil. Byla to ale velká šance!