Ufa – Spartak 2:0 (kon.) | FK Krasnodar – Jenisej 3:0 (kon.) | Kazaň – Lok. Moskva 0:0 (kon.)
CSKA Moskva – Zenit 2:0 (kon.)
CSKA Moskva
2:0 (2:0)
FK Zenit Petrohrad
Neděle 11.11.2018, 17:00 • VEB Arena, Moskva • Ruská Premier Liga • 14. kolo

Přeju hezký zbytek večera a u dalších online přenosů zase někdy na počtenou. (19:05:22)

Skončilo utkání mezi CSKA a Zenitem, které poněkud překvapivě, ale zaslouženě vyhráli domácí 2:0. Obě branky padli v prvním poločase, nejprve se po skvěle sehraném brejku prosadil Čalov. Tetntýž hráč poté připravil gólovou radost Sigurdssonovi. Druhý poločas byl ve znamení pevné obrany, do které se Zenit nemohl dostat, obrana CSKA v čele s Akinfejevem dnes odehrála opravdu skvělý zápas. Svěřenci trenéra Goncharenka se díky této výhře dostali na pátou příčku zajišťující poháry, Zenit se i navzdory prohře udržel v čele tabulky, náskok má stále ještě pětibodový.

90+4

90+3
    Je to jasné, z dnešního utkání si všechny tři body odnesou domácí hráči.

90+2
    Střídání v týmu CSKA Moskva: ze hřiště odchází Arnór Sigurdsson, přichází Kristijan Bistrović.

90+1
    Hráči CSKA se uchylují už jen k dlouhým odkopům.

90
    Rozhodčí nastavuje nad rámec základní hrací doby čtyři minuty.

89
    Přímý kop byl příliš dlouhý, u míče je první Igor Akinfejev.

88
    O poznání tvrdší Ivanovičova střela byla zblokována.

87
    Skoro to vypadá, že se Zenit už smířil s tím, že z dnešního utkání odjede s prázdnou.