Slavia – Hr. Králové 0:2 (kon.) | Liberec – Příbram 3:4 (kon.) | Č. Budějovice – Plzeň 1:3 (kon.)
Dukla Praha – Bohemians 1905 2:2 (kon.)
FC Slovan Liberec
3:4 (0:1)
FK Příbram
Pondělí 12.11.2018, 13:00 • Městský stadion Jeronýmova, Liberec • Juniorská liga – Čechy • 15. kolo

90
    Příbram právě vstřelila branku!
    Hosté dávají v poslední minutě základní hrací doby gól a jdou tak opět do vedení! Autorem branky je FRANTIŠEK BELEJ.

78
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Lukavský, přichází Hloušek.
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Klán, přichází Belej.

77
    Liberec právě vstřelil branku!
    Tak to je neskutečné, jelikož Slovan srovnává na 3:3 a dává druhý gól během dvou minut! Autorem branky je ELVIS MASHIKE SUKISA.

76
    A je to gól a nyní je to pouze o jednu branku! Domácí hráč proměnil pokutový kop, na který byl brankář Beran krátký. Autorem branky je TOM ULBRICH.

Byla nařízena penalta pro Liberec. Tohle je velká šance pro domácí se dostat ještě do hry.

74
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Polák, přichází Petrlík.

66
    No pozor! Volný kop se Liberci povedl a je tady snížení na rozdíl dvou branek. Autorem branky je ELVIS MASHIKE SUKISA.

62
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Kazda, přichází Drahoš.

57
    Tak tohle už vypadá skoro jasně na překvapivé vítězství hostů, jelikož Příbram jde do tříbrankového vedení! Autorem branky je IBRAHIM KEITA.

56
    Domácí hráč Lehoczki se dopustil faulu a uviděl žlutou kartu.

55
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Michal, přichází Petr.

47
    A je to rychlý gól po začátku druhé půle a Příbram tak odskakuje do dvoubrankového vedení! Centr z volného kopu letěl do vápna, kde jej dokázal zakončit za záda Vliegena hostující hráč. Autorem branky je IBRAHIM KEITA.

46
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Puchmertl, přichází Šíma.

45
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Duda, přichází Pecka.

29
    Je to první gól, který dávají hosté a jdou tak do vedení 1:0! Autorem branky je PETR PEJŠA.

15
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Prokš, přichází Blažek.

Michal Raška

Hledáme zpravodaje pro tým FK Příbram. Více informací zde.

Branky: 66. Sukisa, 76. Ulbrich (pen.), 77. Sukisa – 29. Pejša, 47. Keita, 57. Keita, 90. Belej

Karty:   56. Lehoczki (LIB)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 8:8. Střely mimo: 12:10. Rohy: 5:10. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 11:15.
    FC Slovan Liberec: Vliegen – Köstl, Prokš (C) (15. Blažek), Ulbrich, Lábek, Lehoczki, Kazda (62. Drahoš), Sukisa, Vuklišević, Michal (55. Petr), Gembický
    Náhradníci: Hnízdil – Blažek, Vrabec, Petr, Drahoš

FK Příbram: Beran – Květ, Duda (45. Pecka), Tregler, Keita, Polák (74. Petrlík), Lukavský (C) (78. Hloušek), Klán (78. Belej), Polidar, Puchmertl (46. Šíma), Pejša
    Náhradníci: Smrkovský- Petrlík, Pecka, Hloušek, Šíma, Belej

Rozhodčí: Tomáš Klíma – Miroslav Fišer, Pavel Vlasjuk