Motor ČB – Kadaň 5:0 (kon.) | Jihlava – Ústí n/L 3:1 (kon.) | Benátky n/J – Třebíč 3:4 (1:2 po s.n.)
Přerov – Kladno 3:2 (kon.) | Slavia – Havířov 2:3 (po pr.) | Poruba 2011 – Frýdek-M. 2:3 (kon.)
HC ZUBR Přerov
3:2 (2:0, 0:1, 1:1)
Rytíři Kladno
Pondělí 12.11.2018, 18:00 • MEO Aréna, Přerov. • Chance liga • 22. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše, hezký zbytek večera. (21:09:25)

Zápas je u konce. Přerov ve slavnostním utkání pokořil Kladno 3:2. Na rozdíl dvou branek pro domácí celek zvýšil v 51. minutě v přesilovce Ondřej Kopta, Rytíři ale taktéž v početní výhodě duel ještě zdramatizovali – zásluhou Daniela Kružíka. Při závěrečné power-play ovšem vyrovnat nedokázali a z Hané se tak vracejí bez bodu.

59:50
    Rána Kubíka z pravé strany šla mimo.

59:32
    Buly před Kloučkem.

59:10
    Kladno drželo útočné pásmo a jedna ze střel Nashe trefila Kloučka, který vůbec nic neviděl, přesto si připsal zákrok. Následuje další icing Přerova.

58:57
    Nashovu střelu od modré čáry tečoval Kubík, ovšem pouze do těla Kloučka.

58:24
    Krásný oblouček vyslal z obranné třetiny bekhendem Ferenc, branku ale těsně minul. Icing Přerova.

58:08
    Machač se obtočil s pukem na holi na levé straně a střelou na bližší tyč těsně minul.

57:32
    Kladno vyváží puk ze svého pásma.

57:22
    Kladnu nevyšel rychlý přechod do útoku a provinilo se icingem.

57:12
    Utkání sleduje 2 542 diváků.

57:12
    Po komerční pauze bude následovat buly po pravici kladenského gólmana.

57:11
    Po levé straně se prohnal Doležal a švihem otestoval pozornost Brízgaly. Ten kotouč musel zachytit do své výstroje.

56:40
    Zubři zatím dobře brání střední pásmo a nepouštějí soka do velkých příležitostí.

Petr Komárek

Branky a nahrávky: 4. T. Doležal (Moučka, T. Sýkora), 18. Pšurný (Sikora, Milan Procházka), 51. Kopta (Š. Kratochvíl) – 34. Kehar (Kružík, Svedlund), 56. Kružík (Svedlund, Vildumetz)

HC ZUBR Přerov: Klouček (Klimeš) – Čáp, Pala (A), Ferenc, Zbořil, R. Černý, Malina, Padrnos – T. Doležal, T. Sýkora (C), Moučka – Milan Procházka (A), Pšurný, Sikora – Kopta, M. Kratochvíl, Š. Kratochvíl – Zmeškal, Navrátil, Mašín.
    Rytíři Kladno: Brízgala (Stahl) – Zajíc, Nash, Zelingr, P. Hořava (C), Veber, Kehar – Zikmund, Kubík, Jelínek – Vildumetz, T. Kaut, Kružík – Š. Bláha, Machač (A), Svedlund – O. Bláha, Filip, Hajný.

Rozhodčí: Dědek, Barek – Lukš, Novák