NY Rangers – Vancouver 2:1 (kon.) | Carolina – Chicago 3:2 (po pr.) | Dallas – Columbus 1:2 (kon.)
Anaheim – Nashville 2:1 (2:1 po s.n.)
New York Rangers
2:1 (0:0, 1:1, 1:0)
Vancouver Canucks
Úterý 13.11.2018, 01:00 • Madison Square Garden, New York • NHL

To by bylo z mé strany v tuto chvíli všechno. Já se s Vámi loučím, přeji příjemný start do nového dne a u dalšího textového přenosu z nejlepší hokejové ligy světa zase někdy na počtenou. (03:53:48)

Československá stopa v utkání:
    Filip Chytil (NYR) 1+0, 6 střel, čas na ledě 14:08

1. Filip Chytil (NYR) 1+0
    2. Brett Howden (NYR) 1+0
    3. Nikolaj Goldobin (VAN) 1+0

Dnešní utkání mezi Rangers a Canucks sledovalo v Madison Square Garden 17 100 diváků.
    Rangers dokázali otočit nepříznivý průběh utkání a na svém ledě vyhráli 2:1.

Je dobojováno! Velmi vyrovnané utkání nakonec lépe dopadlo pro domácí celek, který vyhrál těsným způsobem 2:1.První třetina nebyla moc zajímavá, týmy si nevypracovaly množství zajímavých situacích. To se napravilo až ve druhé periodě, kdy padly dvě branky. Nejprve se za hosty trefil Nikolaj Goldobin. Vedení Canucks trvalo necelých deset minut, když v přesilovce vyrovnal Filip Chytil. Na rozhodující branku jsme si museli počkat do třetí třetiny, kdy se po buly pohotově trefil Brett Howden, který rozhodnul, že body zůstanou v Madison Square Garden. Rangers tedy podruhé za sebou vítězí a z posledních pěti utkání mají na svém kontě čtyři vítězství. Naopak Vancouver se musí zlepšit, protože má na svém kontě druhou porážku v řadě a už zítra se postaví v Brooklynu pro místním Islanders.

Střely na branku: 27 – 26
    Využití: 1/6 – 0/4
    Trestné minuty: 13 – 17
    Bodyčeky: 23 – 18
    Zablokované střely: 15 – 14

59:58
    Henrik Lundqvist měl v samotném závěru dost práce. Nejenže musel řešit agilního Petterssona, ale poté musel vyrazit ještě dvě dorážky u své tyčky. V tom všem švédský brankář obstál.

59:36
    Další vyhození přes všechny čáry. Tohle asi hostům nevýjde. Rangers jsou blízko těsné výhře.

59:11
    Domácí tým se dokázal ubránit a vyhodit, zakázané uvolnění to nebude. Domácí hrají v oslabení.

58:49
    Canucks mají velkou šanci vyrovnat, záleži to jenom na nich. Hosté hrají přesilovou hru.

58:45
    Oddechový čas pro hosty.

58:45
    Vyloučení v týmu New York Rangers (Mika Zibanejad – 2 min., nedovolené bránění).

58:27
    Hutton poslal tvrdý projektil od modré, ale ten byl nepřesný. Vancouver zůstává v útočném pásmu.

58:11
    Domácí tým se brání zuby nehty, ale zatím to stačí. Skjei tentokrát vyhodil puk z obranného pásma, ale pouze mezi diváky.

58:01
    Byly ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:41
    Hostující tým odvolává brankáře a bude hrát v šesti!

57:23

Jan Mládek

Branky a nahrávky: 33. Chytil (Kreider, Pionk), 52. B. Howden (Vesey, Fast) – 24. Goldobin (Motte, B. Hutton)

New York Rangers: H. Lundqvist (Georgijev) – DeAngelo, Skjei, Pionk, M. Staal (A), Shattenkirk, Claesson – Spooner, Zibanejad (A), Naměstnikov – L. Andersson, K. Hayes, Kreider – Fast (A), B. Howden, Vesey – Lettieri, Chytil, C. McLeod.
    Vancouver Canucks: Markström (Bachman) – Ch. Tanev (A), D. Pouliot, Gudbranson, B. Hutton, Stecher, Del Zotto (A) – Eriksson, Horvat (A), Roussel – Virtanen, Pettersson, Goldobin – Motte, M. Granlund, Schaller – Leipsic, Gaudette, D. Archibald.

Rozhodčí: Hebert, O’Rourke – Knorr, MacPherson

Diváci: 17 100