Třebíč – Jihlava 0:1 (kon.) | Frýdek-M. – Vsetín 5:4 (kon.) | Litoměřice – Benátky n/J 2:1 (po pr.)
Ústí n/L – Slavia 2:4 (kon.) | Havířov – Přerov 2:1 (po pr.) | Kladno – Motor ČB 5:0 (kont.)
Kadaň – Prostějov 2:6 (kon.)
HC Stadion Litoměřice
2:1 (1:0, 0:1, 0:0 - 1:0)
HC Benátky nad Jizerou
Středa 14.11.2018, 18:00 • Kalich Arena, Litoměřice • Chance liga • 23. kolo

Pro dnešek je to ode mne z Kalich Areny vše. Přeji hezký zbytek večera. (20:22:15)

Je dobojováno! Oba týmy se praly až do úplného závěru, v němž byli šťastnější domácí, kterým se povedlo využít početní výhodu a získat dva body.

61:37 Marcus KORKIAKOSKI - 2:1

61:37
    Litoměřice právě vstřelily branku!
    A přesilovku také díky tomu využívají! MARKUS KORKIAKOSKI naznačil střelu z hranice kruhu, kterou posléze i proměnil. Asistence: Jan Kloz

60:58
    Litoměřičtí se snaží probít zpoza branky. Po delší době se jim podařilo rozestavět se do přesilovkového čtverce, z něhož hledají volný prostor.

60:24
    Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Josef Mikyska – 2 min., sekání + 10 min. osobní trest, nesportovní chování). Trest odpyká Štěpán Čech.

60:24
    Oddechový čas pro domácí.

60:10
    První buly prodloužení vyhráli domácí hokejisté, kterým se povedlo přesunout se i díky ponechané výhodě do útočného pásma.

60:01

Oboustranně velmi aktivní třetí třetina nenašla své gólové vyústění. O vítězi tak rozhodne prodloužení, případně nájezdy.

60:00

59:16
    V posledních chvílích se Litoměřice přesunuly do útočného pásma. Benátecká obrana je ale drží příliš daleko od branky.

57:50
    Benátky se drží s kotoučem na holi a snaží se probít do útočného pásma. Díky tomu se rozhořel tvrdý souboj ve středním pásmu u mantinelu, který ukončili až sudí přerušením hry.

57:33
    A hra posléze pokračuje ve střídavě přerývaném tempu ze strany na stranu.

56:09
    Zcela sám na Tomáše Krále vyjel Daniel Špaček! Nikým nehlídán také z mezikruží poslal puk na litoměřického gólmana. Proti technické střele se musel Král hodně zapotit, nakonec ji ale dokázal zachytit.

55:16
    Několika přímými akcemi se pokoušejí domácí o znovuzískání vedení. Benátecká obrana ale obětavě blokuje svůj vymezený prostor.

54:20
    Benáteckým se povedlo roztáhnout hru a posléze se přesunout před Tomáše Krále. Ovšem i oni nedokáží vyzrát na soupeřovu obranu, čímž se hra opět přesouvá k Žajdlíkovi.

52:59
    Ve hře čtyři na čtyři pokračují Litoměřice v útočné aktivitě. Opět ale naráží na Matěje Žajdlíka, který se zdá, že dnes nepropustí více šancí domácích za svá záda.

Vít Trubička

Branky a nahrávky: 13. J. Kloz (Jebavý), 62. Korkiakoski (J. Kloz) – 23. A. Dlouhý (Wiencek)

HC Stadion Litoměřice: Tomáš Král (Michajlov) – Marcel, Pavlas, Buchtela, Gaspar, Jebavý, Kvasnička, Dluhoš – Korkiakoski, J. Kloz, M. Kadlec – Voženílek, Przybyla, Pour – Šik, M. Havelka, J. Dvořák – Machač, Jirásek.
    HC Benátky nad Jizerou: Žajdlík (Hosnedl) – Kunst, Niko, Maier, T. Hanousek, Husa, Žůrek, Uřídil – A. Dlouhý, J. Mikyska, Psota – D. Špaček, Najman, Šír – Rychlovský, Bittner, Průžek – Žemba, Čech, Wiencek.

Rozhodčí: Obadal, Pilný – Maštalíř, Pechánek