Liberec – Zlín 5:3 (kon.) | Litvínov – K. Vary 7:2 (kon.) | Kometa Brno – Pardubice 2:0 (kon.)
Sparta – Mladá Boleslav 3:5 (kon.)
HC VERVA Litvínov
7:2 (3:1, 2:1, 2:0)
HC Energie Karlovy Vary
Středa 14.11.2018, 17:30 • ZS Ivana Hlinky • Tipsport extraliga • 18. kolo

55:26
    Vysokou holí hrál Jiří Hunkes (LIT), který si tak od sudích vysloužil dvě minuty na trestné lavici.

52:54
    Ještě před komerční přestávkou míří na trestnou lavici zpytovat svědomí Michal Plutnar (KVA), který se dopustil podrážení.

47:09
    V útočném pásmu zahákoval František Lukeš (LIT) karlovarského Plutnara. Hosté si ale přesilovou hru nezahrají, jelikož Energie hrála v sedmi hráčích na ledě při signalizovaném trestu Lukeše. Trest za hráčskou lavici odpyká Sebastian Gorčík (KVA).

43:58
    Stanislav Balán (KVA) si vysloužil od sudích dvě minuty odpočinku na trestné lavici za hákování.

39:57
    Porseland sekl hostujícího útočníka a dostává dvě minuty.

37:49
    Stanislav Balán se v ofsajdu hnal za pukem do útočného pásma, než stihl rozhodčí odpískat ofsajd, pomáhá si útočným faulem.

34:56
    Martin Kohout měl poloprázdnou branku, Jaroslav Janus ale krásným zákrokem zabránil gólu. Kohout ho vzápětí sekl přes rukavici a Litvínov bude hrát přesilovou hru.

31:57
    Skuhravý si pomohl proti Porselandovi nedovoleným způsobem a odchází na trestnou lavici.

30:00
    Romančík (LIT) přidržel unikajícího Rachůnka a dostává menší trest.

25:53
    Trávníčkovi se nesouhlasil s výrokem rozhodčího. Sudí ho potrestal dvouminutovým trestem.

21:41
    Dvě minuty za podrážení si vysloužil Martin Podlipnik (KVA).

14:24
    Po komerční přestávce odchází na trestnou lavici Michal Trávníček (LIT) za sekání karlovarského kapitána.

11:30
    Ondřej Jurčík (LIT) inkasoval 2+10 minut za vražení na hrazení. Konkrétně se postaral o faul na Martin Rohana, který však sám odjel na střídačku a na vážné zranění to nevypadá.

07:15
    Dvě minuty za faul na Matouška si vysloužil Vladimír Sičák (KVA).

Kamila Stříteská Ströer

Branky a nahrávky: 3. Gerhát (Trávníček), 6. Válek (Petružálek, J. Mikúš), 19. Trávníček, 36. Petružálek (Ščotka, M. Hanzl), 39. V. Hübl (J. Mikúš, Porseland), 45. J. Mikúš (Jurčík, Porseland), 55. Jurčík (V. Hübl, F. Lukeš) – 17. Kovačevič (R. Vlach), 31. Flek (Plutnar, Šenkeřík)

HC VERVA Litvínov: Janus (17. Hanuljak) – Ščotka, Porseland, Sörvik, Baránek, Hunkes, Romančík – Válek, J. Mikúš (A), Petružálek – F. Lukeš (A), V. Hübl, Myšák (C) – Trávníček, Gerhát, Jurčík – Matoušek, M. Hanzl, Řehoř.
    HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Závorka) – Plutnar, Šenkeřík, Kovačevič, Podlipnik, Sičák (A), M. Rohan, Šafář – T. Rachůnek, Gríger, Flek – T. Mikúš, R. Vlach, O. Beránek – Stloukal, Skuhravý (C), Gorčík – Lapšanský, Balán (A), Kohout.

Rozhodčí: Hejduk, Svoboda – Ondráček, Pešek