Liberec – Zlín 5:3 (kon.) | Litvínov – K. Vary 7:2 (kon.) | Kometa Brno – Pardubice 2:0 (kon.)
Sparta – Mladá Boleslav 3:5 (kon.)
HC Kometa Brno
2:0 (0:0, 2:0, 0:0)
HC Dynamo Pardubice
Středa 14.11.2018, 18:00 • DRFG arena • Tipsport extraliga • 18. kolo

57:15
    Nejspíš poslední šance pro Dynamo. Alexandre Mallet fauluje a odjíždí na trestnou lavici za hrubost. Přesilovka pro Pardubice.

47:45
    Dynamo má šanci s výsledkem něco udělat. Ve vlastním pásmu totiž fauloval Nicholas Schaus a inkasuje dvě minuty za hákování.

41:55
    Třetí přesilovka pro domácí, Ilja Děrvuk je vyloučen za vysokou hůl.

36:35
    Přesilová hra pro Kometu. Hosté hráli v šesti a na trestnou lavici míří Denis Kusý.

26:43
    První přesilovka pro Kometu. Treille ve vlastním pásmu nepříjemně narazil Němce na mantinel a inkasuje dvě minuty za napadení.

19:24
    Podruhé v první třetině putuje domácí hráč na trestnou lavici za vysokou hůl. Tentokrát to je Alexandre Mallet.

13:53
    První přesilovou hru si vyzkouší Dynamo. Nicholas Schaus inkasuje dvě minuty za vysokou hůl.

Matěj Laža

Branky a nahrávky: 31. Malec (P. Holík, Mueller), 38. Zaťovič (Kašpar, P. Holík)

HC Kometa Brno: Vejmelka (Langhamer) – Mikuš, O. Němec (A), Gulaši, Štencel, Malec, Schaus, Barinka – Zaťovič (A), P. Holík, Mueller – Kašpar, L. Čermák (C), Köhler – Dočekal, Hruška, Mallet – Plášek ml., R. Zohorna, L. Horký.
    HC Dynamo Pardubice: Klouček (Kacetl) – Trončinský (A), Holland, Wishart, Cardwell, Děrvuk, Hrabal, Čáslava, Budík – Kusý, Marosz (C), Mandát – Treille (A), Bubela, Skokan – Perret, Dušek, Vondráček – Poulíček, M. Kratochvíl.

Rozhodčí: Hribik, Pešina – Jindra, Zika

Diváci: 7 700 (vyprodáno)