Winnipeg – Washington 3:1 (kon.) | Chicago – St. Louis 1:0 (kon.) | Colorado – Boston 6:3 (kon.)

Dnešní utkání sleduje 16 124 diváků.

Colorado se v tomto zápase prosadilo jako první, trefil se Gabriel Landeskog. Pak ale byl lepší Boston. V přesilovce dokázal vyrovnat David Pastrňák, a pak Bruins do vedení poslal z brejku Jake DeBrusk.

Dva góly nabídla druhá třetina, nejprve se prosadil hostující Jake DeBrusk,který navýšil vedení svého celku, pak v přesilovce snižoval Mikko Rantanen.

O jednu branku vedli hostující hokejisté po 40 minutách. Třetí třetina nabídla dominanci domácích, kteří přidali další čtyři branky, a tak zaslouženě radují z výhry 6:3. Sledovali jsme velmi dramatický hokej.

Colorado právě vstřelilo branku!
    A je to jasné, domácí celek tento zápas vyhraje o tři branky, v přesilovce se ránou z první prosazuje ALEXANDER KERFOOT. Asistence: Carl Söderberg a Samuel Girard.

59:00
    Nyní už to domácí celek zvládne a vyhraje tento duel.

58:57
    Vyloučení v týmu Boston Bruins (Patrice Bergeron – 2 min., hákování).

58:55
    Nathan MacKinnon dostal hru do středního pásma.

58:29
    Hodně nepřesní jsou hostující hokejisté v koncovce.

58:00
    Bruins hrají bez brankáře, ale Semjon Varlamov drží své spoluhráče.

57:30
    Hra je nyní přerušena pro zásah vysokou holí.

57:14
    Vhazovat se bude v obranném pásmu Colorada. To se nyní musí bránit.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.
    56:43 David Krejčí (BOS)

56:43
    Senzačně dokázal David Krejčí dobruslit kotouč, který mířil do prázdné branky. Parádní práce českého beka.

56:30
    Boston Bruins se usadil v útočném pásmu.

55:52
    Hosté hrají bez brankáře.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 11. Landeskog (Rantanen), 29. Rantanen (MacKinnon, Barrie), 43. Calvert, 50. MacKinnon (Rantanen, Cole), 56. Jost (Girard, Kerfoot), 60. Kerfoot (Söderberg, Girard) – 17. Pastrňák (Backes, Krejčí), 20. DeBrusk, 24. DeBrusk (Pastrňák, Bergeron)

Colorado Avalanche: Varlamov (Grubauer) – Girard, E. Johnson, Cole, Barrie, Zadorov, Barberio – Landeskog, MacKinnon, Rantanen – Jost, Kerfoot, C. Wilson – Nieto, Söderberg, Calvert – Dries, Kameněv, G. Bourque.
    Boston Bruins: Halák (T. Rask) – Chára, Grzelcyk, Krug, J. Moore, Lauzon, Kampfer – Marchand, Bergeron, Pastrňák – Nordström, Krejčí, DeBrusk – Heinen, Forsbacka-Karlsson, Bjork – Wagner, Kuraly, Backes.

Rozhodčí: Watson, Schlenker – Gawryletz, Gibbs

Diváci: 16 124