Třinec – Kometa Brno 4:3 (po pr.) | K. Vary – Mountfield HK 3:2 (3:2 po s.n.) | Zlín – Vítkovice 3:0 (kon.)
Chomutov – Sparta 5:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Liberec 5:2 (kon.) | Pardubice – Plzeň 2:3 (1:2 po s.n.)
Olomouc – Litvínov 3:1 (kon.)
HC Olomouc
3:1 (1:0, 2:0, 0:1)
HC VERVA Litvínov
Pátek 16.11.2018, 18:00 • Zimní stadion Olomouc • Tipsport extraliga • 19. kolo

To je ode mě pro dnešek vše. Já se s Vámi tímto loučím a děkuji Vám za pozornost. Budu se těšit zase někdy příště u onlajnů z olomoucké Plecharény, na viděnou. (20:47:34)

Dnešní utkání sledovalo 4271 diváků.

Střely na branku ve třetí třetině:
    Olomouc – 8 (celkem 34)
    Litvínov – 11 (celkem 33)

Dnešní utkání je u konce, a i když je Litvínov ještě v závěru zdramatizoval, brankou Lukáše Válka, tři body si odnášejí Kohouti. Na výsledku už nic nezměnila ani závěrečná powerplay hostů, během níž se Konrád pokusil skórovat přes celé kluziště, avšak neúspěšně.

Nejlepší hráči utkání:
    Olomouc – Knotek
    Litvínov – Válek

59:57
    Konrád zkusil dát branku přes celé kluziště, ale hostující hráč jeho pokus zastavil.

59:39
    Janus je na střídačce!

59:20
    Irgl poslal puk za branku, kde čekal Laše, jenž ale v tu chvíli odjel.

59:00
    Ondrušek drží puk v obranném pásmu.

58:18
    Střelu od modré Konrád vyrazil do bezpečí.

58:03
    Útok Olomouce zastavuje postavení mimo hru.

57:53
    Litvínov aktivně napadá, ale Kohouti si dobře hlídají poslední minuty, aby neudělali chybu.

57:37
    Nahodil neprotlačil puk na spoluhráče a hosté se tak opět osvobozují.

57:16
    Litvínov ihned vyhazuje puk, u kterého bude první Švrček.

57:12
    Tohle zřejmě bude Litvínovské mrzet. Dvě minuty za podrážení si odpyká Viktor Hübl (LIT) a šance hostů na vyrovnání se tak v tuto chvíli dramaticky snížily.

56:42
    Galvas zastavil útok Litvínova ještě před červenou čárou a okamžitě vrací puk za Janusovu branku.
    56:10 Lukáš VÁLEK - 3:1

56:10
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Hosté se přece jen dočkali snížení, když se dostal ke střele z levého kruhu LUKÁŠ VÁLEK, který prostřelil Konráda. Asistence: Jakub Petružálek.

55:59
    Ščotka od modré minul branku.

Martin Vavruša

Branky a nahrávky: 2. Ostřížek, 26. Dujsík (J. Knotek, V. Tomeček), 30. J. Knotek (Škůrek, Ostřížek) – 57. Válek (Petružálek)

HC Olomouc: Konrád (Lukáš) – Ondrušek, J. Galvas, Švrček, Škůrek, Jaroměřský, Dujsík, Staněk – Strapáč, Kolouch, Irgl – Ostřížek, J. Knotek, V. Tomeček – Burian, Nahodil, Jergl – Laš, Skladaný, Holec.
    HC VERVA Litvínov: Janus (Hanuljak) – Ščotka, Porseland, Baránek, Hunkes, Suchánek, Romančík, L. Doudera – Válek, J. Mikúš, Petružálek – F. Lukeš, V. Hübl, Myšák – Trávníček, M. Hanzl, D. Tůma – Matoušek, Řehoř, Jurčík.

Rozhodčí: Pešina, Úlehla – Tošenovjan, Hlavatý