Vysoké Mýto – Dolní Loučky 9:4 (kon.) | Hodonín – Jakubčovice nad Odrou 3:2 (kon.)

Vysoké Mýto právě vstřelilo branku!
    MERKL dal už 6 gól dnešního utkání. Asistenci si připsal Kubát. 9:4.

35
    Dolní Loučky právě vstřelily branku!
    Další gól hostí! RYŠAVÝ zase trefil míč přesně k tyči. Asistenci si připsal Šotola. 8:4.

34
    RYŠAVÝ získal míč snadno na vlastní polovině a nikým nebráněn došel až před bránu Nejzbachu, kde uklidil míč přímo k tyči. 8:3.

32
    Dolní Loučka po dlouhé době před bránou a je z toho gól. Domácí obrané nekoncentrovanosti využil FLACHS, asistenci si připsal Šmída. 8:2.

31
    Po 10 minutách druhého poločasu přidává svůj 5 gól v zápase MERKL, asistenci si připsal Rosůlek. 8:1.

27
    Ryšavý dostal žlutou za faul na polovině hřiště.

21

20

18
    Další gól přidává GERČÁK J., asistenci má Formánek. 7:1.

18
    Na fauly 3:2.

16
    Šimonův výhoz uklidil hlavou MERKL do šibenice. 6:1.

15
    KUBÁT perfektně vybojoval míč a šel 1 na jednoho, ještě si vyměnil balón s Rosůlkem, ten vrátil zpět a KUBÁT dával míč do prázdné brány. 5:1.

13
    Šimon hodil míč do protějšího rohu kde ho zpracoval MERKL, položil kličkou obránce a gólmana a dal míč do prázdné brány. 4:1.

12
    Kubát naservíroval míč na ŠABATU který stál na vrchu brankoviště odkud přesně mířenou střelou poslal míč k tyči. 3:1.

3
    Šmída nastřelil míč na bránu kde tečoval MUŽÍK. 2:1.

2
    Úplně stejný gól ale nyní z druhé strany. Míč do brankoviště nastřelil Vágner, MERKL dorazil. 2:0.

1
    První šance na bránu. Lištván nastřelil míč do brankoviště kde MERKL dorazil.1:0.

1

Vladimír Židek

Branky: 1. Merkl (Lištván), 2. Merkl (Vágner), 12. Šabata (Kubát), 13. Merkl (Šimon), 15. Kubát (Rosůlek), 16. Merkl (Šimon), 18. Gerčák (Formánek), 31. Merkl (Rosůlek), 39. Merkl (Kubát) – 3. Mužík (Šmída), 32. Flachs (Šmída), 34. Ryšavý, 35. Ryšavý (Šotola)

Karty:   27. Ryšavý (DLO)

1.FC Nejzbach Vysoké Mýto: Šimon, Jeníček, Kubát, Vágner, Formánek, Lištván, Šabata, Merkl, Rosůlek, Gerčák J.,Lipavský, Špinar
    ASM Dolní Loučky: Večeřa, Flachs, Urbánek, Šotola, Ryšavý, Demko, Jílek, Mužík, Šmída, Tylč

Rozhodčí: Jílek, Zděněk