Dallas – Boston 1:0 (po pr.) | Winnipeg – Buffalo 1:2 (2:3 po s.n.) | Chicago – Los Angeles 1:2 (0:2 po s.n.)
Colorado – Washington 2:3 (po pr.) | Vegas – St. Louis 1:4 (kon.) | Anaheim – Toronto 1:2 (po pr.)
New Jersey – Detroit 2:3 (po pr.) | Philadelphia – Tampa 5:6 (po pr.)
po s.n. (0:2)
Chicago Blackhawks
1:2 (0:0, 0:1, 1:0 - 0:0)
Los Angeles Kings
Sobota 17.11.2018, 02:30 • United Center, Chicago • NHL
    Ilja KOVALČUK - 1:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým Los Angeles Kings.
    Autorem vítězné branky je ILJA KOVALČUK.

63:30
    Anže Kopitar už byl hodně blízko, jeho rána z vrcholu levého kruhu ale orazítkovala brankovou konstrukci!

58:38
    Jeff Carter měl šanci rozhodnout, když pod tlakem střelou zápěstím z bodu pravého kruhu pro vhazování mířil do vzdálenějšího levého horního rohu brány, Corey Crawford měl ale čistý výhled a jeho pokus vyrazil vyrážečkou!

50:40
    Dustin Brown byl zřejmě hráčem, který na levém křídle z ostrého úhlu orazítkoval brankovou konstrukci!
    42:39 Brandon SAAD - 1:1

42:39
    Chicago právě vstřelilo branku!
    BRANDON SAAD si najel před bránu na zpětnou přihrávku Jonathana Toewse z pravého rohu ledové plochy a z blízkosti zamířil nad lapačkou Cala Petersena k levé tyči! Chicago se konečně dočkalo a v United Center je vyrovnáno. Asistence: Jonathan Toews a Gustav Forsling.

39:46
    Jonathan Toews byl vyloučen na dvě minuty za sekání a Kings si zahrají v závěru druhé části první přesilovou hru.
    37:29 Chicago bylo nejblíže gólu, zabránila mu ovšem tyč!

37:29
    Chicago napřáhlo na vrcholu levého kruhu ke krásné střele, která se od horní tyče odrazila do ochranné sítě!
    37:08 Jeff Carter mohl skórovat na straně Kings v oslabení!

37:08
    Jeff Carter se v oslabení řítil sám na bránu a snažil se puk bekhendem zasunout mezi betony Coreyho Crawforda, jenže brankář Chicaga se nachytat nenechal!

36:02
    Nick Schmaltz na levém křídle vypálil bez přípravy, jenže Cal Petersen dokázal jeho ránu z blízkosti vyrazit!

35:11
    Dustin Brown fauloval u střídaček a dostal dvě minuty za hákování. Chicago se vrací zpět k přesilové hře, která v United Center přijde na řadu po komerční přestávce.

32:30
    Drew Doughty vyfasoval dvě minuty za sekání a Chicago má možnost vyrovnat během druhé přesilové hry.
    30:29 Tyler TOFFOLI - 0:1

30:29
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    TYLER TOFFOLI před vrcholem pravého kruhu předvedl nádhernou stahovačku, zbavil se protihráče a poté napřáhl na vrcholu mezikruží ke střele zápěstím, kterou otřel o clonícího Duncana Keitha, a puk nad lapačkou Coreyho Crawforda zamířil k pravé tyči! Chicago nevyužilo přesilovou hru a hned inkasovalo.

28:10
    Michael Amadio dostal dvě minuty za držení a Chicago si zahraje první přesilovou hru dnešního střetnutí.
    13:22 Adrian Kempe měl na holi úvodní gól střetnutí

13:22
    Adrian Kempe se po přihrávce zpoza brány ocitl v mezikruží ve velké šanci a dobře vypálil bez přípravy, Corey Crawford ovšem jeho ránu s příklepem dokázal skvěle vyrazit!

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 43. Saad (J. Toews, Forsling) – 31. Toffoli, rozh. náj. Kovalčuk