Dallas – Boston 1:0 (po pr.) | Winnipeg – Buffalo 1:2 (2:3 po s.n.) | Chicago – Los Angeles 1:2 (0:2 po s.n.)
Colorado – Washington 2:3 (po pr.) | Vegas – St. Louis 1:4 (kon.) | Anaheim – Toronto 1:2 (po pr.)
New Jersey – Detroit 2:3 (po pr.) | Philadelphia – Tampa 5:6 (po pr.)
Anaheim Ducks
1:2 (0:1, 1:0, 0:0 - 0:1)
Toronto Maple Leafs
Sobota 17.11.2018, 04:00 • Honda Center, Anaheim • NHL

Dnešní utkání sledovalo ďábelských 16 666 diváků.
    63:17 Morgan RIELLY - 1:2

63:17
    Toronto právě vstřelilo branku!
    John Tavares (Toronto) ztratil puk v útočném pásmu, pak se ale fantasticky vrátil a svou chybu napravil, když obral o puk protihráče. Tím vzniklo přečíslení Toronta, kdy unikl dopředu Marner a MORGAN RIELLY. Mitchell Marner zavezl puk po pravé straně do útočného pásma, našel volného Riellyho, který vypálil z voleje a prostřelil Gibsona. Asistence: Mitchell Marner.

62:38
    Garret Sparks (Toronto) opět výtečný, tentokrát po parádním průniku Pontuse Åberga.

53:53
    Anaheim bude mít první přesilovou hru v zápase, všemu předcházela parádní akce Kašeho, který zpoza branky vyzval Getzlafa, jemuž ale Zajcev v poslední chvíli nadzvedl hokejku. Následně Kapanen vyhazuje puk do hlediště a dostává dvě minuty.

48:01
    Ondřej Kaše (Anaheim) měl na holi vedoucí gól, ale z mezikruží netrefuje odkrytou branku Toronta, vše díky fantastickému zákroku Gardinera, který zastoupil Sparkse na brankové čáře.
    42:30 Ondřej Kaše (Anaheim) a jeho dobrá práce zejména na brankovišti

42:30
    Ondřej Kaše (Anaheim) dvakrát v akci, nejprve se dostal ke střele z pravé strany, následně i k odraženému puku, díky svému důrazu na brankovišti, ale s velkým štěstím zůstal puk pod Sparksem.
    41:16 John Tavares (Toronto) trefuje tyč

41:16
    Velká šance hostů, John Tavares (Toronto) se, i přes snahu bránícího Montoura, dokázal dostat k puku a lehce ho přistrčit před brankou Anaheimu, ale puk končí na tyči!
    38:35 Pontus ÅBERG - 1:1

38:35
    Anaheim právě vstřelil branku!
    Rychlý protiútok domácích končí gólem! Nick Ritchie poslal z levé strany přesnou a hlavně dostatečně prudkou přihrávku, PONTUS ÅBERG na pravé straně vypálil z voleje a prostřelil přesouvajícího se Sparkse. Asistence: Nick Ritchie a Adam Henrique.

32:28
    Další přesilová hra Toronta, za držení odchází na dvě minuty na trestnou lavici Josh Manson.

23:41
    První přesilovou hru si zahrají hosté, Andy Welinski (Anaheim) hákoval a dostává dvě minuty.
    05:42 Patrick MARLEAU - 0:1

05:42
    Hosté vyhráli vhazování po pravici Gibsona, Jake Gardiner poslal z levé strany puk před branku, kde se od brusle PATRICKA MARLEAUA odráží do branky Anaheimu. Asistence: Jake Gardiner a Nazem Kadri.

00:35
    John Gibson (Anaheim) si hned v první minutě připisuje důležitý zákrok proti Kadrimu, který si sjel z levé strany před branku a vystřelil bekhendem.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 39. Åberg (N. Ritchie, Henrique) – 6. Marleau (Gardiner, Kadri), 64. Rielly (Marner)

Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – Montour, H. Lindholm, Manson, Ja. Larsson, Welinski, M. Pettersson – Åberg, Getzlaf, Rakell – Silfverberg, Kesler, Cogliano – O. Kaše, Henrique, N. Ritchie – Sherwood, Kossila, Gibbons.
    Toronto Maple Leafs: Sparks (Andersen) – Hainsey, Rielly, N. Zajcev, Gardiner, Dermott, Ožiganov – Marner, Tavares, Hyman – Kapanen, Kadri, Marleau – Co. Brown, P. Lindholm, A. Johnsson – Leivo, F. Gauthier, Ennis.

Rozhodčí: Sutherland, Anderson – Galloway, Kovachik

Diváci: 16 666