Jičín – Střešovice 3:4 (po pr.) | Slavia Plzeň – Ostrava 1:9 (kon.) | Olomouc – Liberec 5:0 (kon.)

Tatran: Hana Ranochová (16:56:22)

Je dobojováno. Jičín začal prodloužení aktivněji a dral se do šanci. Domácí hráčky své šance nevyužily a přišel trest v podobě střely Matěvosové, která poslala druhý bonusový bod do Prahy!

61:18
    Tatran právě vstřelil branku!
    Tak to byl pěkný gól. Prontekerová si vzala míček, poslala ho na levou stranu, kde se do něj opřela z první LIANA MATĚVOSOVÁ, která ze vzduchu ukončuje dnešní duel. Asistence: Markéta Prontekerová.

60:50
    Ani pokus Kuchařové o malou chvíli nemířil na branku.

60:27
    Jako první se v prodloužení dostala ke střele Lucie Paulovičová. Ta míček nasměrovala na jednu z bránících hráček.

60:01

Po šedesáti minutách hry jsme se vítěze utkání nedočkali. Jičín šel ve třetí části do vedení 3:2 brankou Bachmaierové. Tatran stihl vyrovnat z přesilové hry, ale další branky jsme se již nedočkali a tak o bonusovém bodu bude muset rozhodnout prodloužení, či nájezdy.

60:00

59:49
    Kuchařová zastavila nedovoleně Prontekerovou. Tatran bude rozehrávat na půlce.

59:26
    Velký zmatek před brankou Jičína dokázala uklidnit až Mrázková.

58:38
    Kosová se stihla vrátit a odebrala čistě míček jedné z hostujících hráček.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:21
    Oba celky se snaží útočit a snaží se rozhodnout utkání před vypršením konce řádné hrací doby.

56:55
    Prontekerová se dostala na středu do dobré střelecké příležitosti. Hostující hráčku vychytala Samková.

56:10
    Kuchařová našla na levé straně Žůrkovou, která svůj pokus namířila z velkého úhlu jen do připravené Ranochové.

55:22
    Vypadá to, že si Smetáková v dnešním utkání již nezahraje.

55:22
    Šárka Smetáková zůstala na ploše. Vypadá to, že si domácí hráčka poranila kotník.

55:01
    Je před námi posledních pět minut třetí třetiny. Dočkáme se v nich ještě nějaké branky?

Alan Šrámek

Branky a nahrávky: 14. Svobodová (Strejcovská), 25. Bachmaierová, 41. Bachmaierová (Jarolímová) – 10. Zabavská, 39. Reindlová (Kramperová), 46. Matěvosová (Reková), 62. Prontekerová (Matěvosová)

Finance Novák FBK Jičín: Samková (A. Kociánová) – Růžičková, N. Mrázková, Strejcovská, Paulovičová, Kosová – Chlumská, Jarolímová, Žůrková – T. Mrázková, Smetáková, Svobodová – Gabrielová, Bachmaierová.
    PSN Tatran Střešovice: Ranochová (Drbalová) – Zikmundová, Válková, Machková – Reková, Prontekerová, Reindlová – Viplerová, Zabavská, Marko – Houžvičková, Faťunová, Matěvosová – Vlachová, Rybínová, Kramperová.

Rozhodčí: Michal Měsíček, Martin Trnka