Kazaň – Riga 2:1 (1:0 po s.n.) | Nižněkamsk – CSKA Moskva 1:2 (kon.) | N.Novgorod – HC Slovan 4:1 (kon.)
Torpedo Nižnij Novgorod
4:1 (0:0, 2:0, 2:1)
HC Slovan Bratislava
Sobota 17.11.2018, 15:00 • Nagorny Arena (Nizhny Novgorod) • KHL

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (17:47:26)

Československá stopa v utkání:
    Michal Řepík: 19:30, 0+1
    Jakub Štěpánek: 83,33%
    Rudolf Červený: 19:55, 0+1

Střely na bránu: 24-46

Sledovali jsme utkání mezi Nižnij Novgorodem a Slovanem Bratislava, který končí jasnou výhrou domácích 4:1. Jako první se v 23.minutě prosadil Žafjarov, na kterého navázal v 36.minutě Varnakov. V 49.minutě přidal třetí branku domácích Iljin, jenže v 58.minutě snížil Gelinas. Konec utkání byl hodně vyostřený a padaly zde vysoké tresty. V poslední sekundě hry vstřelil Ilkin druhou branku díky technickému gólu po faulu Gelinase. Novgorod se posouvá na šesté místo, Slovan zůstává desátý.

59:59 Daniil ILJIN - 4:1

59:59
    Torpedo právě vstřelilo branku!
    Slovan dostává kuriózní branku díky technickému gólu! Autorem branky je DANIIL ILJIN, který byl podražen Gelinasem. Kdyby nebyl, tak by jistě vstřelil branku, proto je uznán technický gól.

59:24
    Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Jurij Sergijenko – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Jeff Taffe – 2 min., hrubost).

59:13
    Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Matúš Sukel' – 10 min. osobní trest, hrubost).

58:48
    Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Michail Varnakov – 2 min., podrážení).

58:13
    Slovan Bratislava to zkouší v šesti hráčích v poli!

58:00
    Poslední dvě minuty utkání.
    57:31 Eric GELINAS - 3:1

57:31
    Slovan právě vstřelil branku!
    Autorem branky je ERIC GELINAS, který tvrdou ranou překonal jak Galimova, tak všechny obránce. Asistence: Michal Řepík a Rudolf Červený.

56:25
    Slovan měl další velké šance na vstřelení alespoň jedné branky, jenže opět výborný Galimov.

55:05
    Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Robert Sabolič – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Michal Sersen – 2 min., hrubost).

55:05
    Pěstní souboj Sersena se Saboličem vyhrál slovenský obránce, který konečně uklidnil Saboliče, který byl dnes velice nepříjemný soupeř pro hostující celek.

54:25
    Hosté v plném počtu. Exvítkovický obránce je zpět na ledě. Ani jeden z týmů dnes nedokázal využít přesilovou hru.

Ondřej Klos

Branky a nahrávky: 23. Žafjarov (Miele, Sabolič), 36. Varnakov (Paršin), 49. D. Iljin (Calof, Verjajev), 60. D. Iljin – 58. Gelinas (Řepík, Červený)

Torpedo Nižnij Novgorod: S. Galimov (Tichomirov) – Bodie, Holm, Orlov (A), Barancev, Korobov, Sergijenko, Rodionyčev (C) – Varnakov, Galuzin, Paršin – Žafjarov, Miele, Sabolič – Verjajev, D. Iljin, Urakov – Calof, Makarenko, Smolin – D. Sjomin.
    HC Slovan Bratislava: Štěpánek (Čiliak) – Sersen (C), Gelinas, Grman (A), Meszároš, Jánošík, Klok, Švarný (A), Baranov – Řepík, Taffe, Červený – Jeglič, Sukel', Lunter – Liška, C. Bailey, Rau – M. Sloboda, Chipchura, Hrnka.

Rozhodčí: Sergej Morozov, Arthur Kulev-Jaroslav Parikov, Maxim Kuprijanov