Kobra – Sparta 2:5 (kon.) | HC Litvínov – K. Vary 2:0 (kon.) | PZ Kladno – Třemošná 3:4 (kon.)
Mladá Boleslav – Kometa Brno 1:3 (kon.) | Pardubice – Žďár n/S 10:0 (kon.) | Olomouc – Havířov 1:7 (kon.)
Vsetín – Warriors Brno 6:3 (kon.) | Tábor – Č. Budějovice 2:3 (1:2 po s.n.) | Mountfield HK – Jihlava 8:0 (kon.)
Vítkovice – Technika Brno 7:0 (kon.) | Chomutov – Kladno 3:4 (po pr.) | Liberec – Havlíčkův Brod 4:3 (kon.)
HC Olomouc
1:7 (0:3, 1:2, 0:2 - N 0:1)
AZ Havířov
Sobota 17.11.2018, 12:00 • Zimní stadion Olomouc • Extraliga dorostu • Skupina Východ

Konec zápasu. (14:11:30)

60:43
    Havířov právě vstřelil branku!
    Netrvalo dlouho a Havířovští našli recept na domácího brankáře i v prodloužení, když se za záda Běhala trefil ANTONÍN ZMARZLÁK. Asistence: Martin Pavlačka.

60:15
    Horváth vyrazil po pravé straně do útoku, ke střele na branku se ale přes bránící hráče nedostal.

60:01

Třetí třetina znovu přála hostujícímu týmu, který se trefil ještě dvakrát a pojistil si cenné tři body.

58:58
    Martinec s Rudou vyrazili ve dvou do útoku. Martinec chtěl před brankou ještě nahrát volnému Rudovi, vracející se hráči mu ale sklepli puk z hole.

57:55
    Olomoučtí znovu hledají cestu do útočného pásma a drží hru co nejdál od Běhala.

56:33
    Masare zachytil ve středním pásmu puk a prokličkoval až před Zlatnického. Z těsné blízkosti však nedokázal najít skulinku ve výstroji havířovského brankáře.

55:50
    Havířov se znovu usadil v útočném pásmu a kombinuje. Kohouti se nemůžou osvobodit.

55:07
    Havířov znovu čerpá z důrazu před brankou a po střele KEVINA HORVÁTHA se raduje už ze sedmé branky. Asistence: Martin Pavlačka.

54:34
    Hra se přesunula do středního pásma, ani jeden z týmů se teď nikam nežene.

53:35
    Před střídačkou Olomouce se strhla menší potyčka, kterou museli krotit až rozhodčí. Ti pak také rozdali tresty. Jakub Urbančík (HAV) si odsedí dvě minuty za krosček, Michal Kusak (HAV) dvě minuty za hrubost a olomoucký Stanislav Ruda dvě minuty za hrubost.

53:21
    A znovu jsou to Havířovští, kteří se radují z další branky, když střelou zblízka vyzrál na olomouckého brankáře MARTIN PAVLAČKA. Asistence: Jan Moškoř.

52:12
    Aktivní Prísažný se znovu hnal do útoku, už ve středním pásmu mu ale sjel puk z hole.

51:27
    Počet hráčů na ledě se srovná. Dvě minuty za nedovolené bránění si odsedí Patryk Kusák (OLO).

50:34
    Zdeněk Dobeš (HAV) sekl unikajícího Přecechtěla hokejkou přes ruku, a tak putuje na dvě minuty za katr.

49:30
    Prísažný spěchal sám za vyhozeným kotoučem, na puk ale před havířovskou brankou nedosáhl.

49:14
    A právě David Stratil (OLO) nakonec putuje na dvě minuty na trestnou lavici,a to za faul kolenem.

Zuzana Spurná

Branky a nahrávky: 31. Masare (Ševčík, Spurný) – 4. Becher (Pavlačka), 8. Szturc (Bárta), 8. Pavlačka (Becher, Moškoř), 23. Moškoř (Urbančík), 25. Bárta (Szturc, Horváth), 54. Pavlačka (Moškoř), 56. Horváth (Pavlačka), 61. Zmarzlák (Pavlačka)

HC Olomouc: Hořejší (Běhal) – Nesvadba, Drábek, Spurný, Lambert, Přecechtěl (C), Stratil, Pekr, Holcman, Sedláček – Havel, Kusák, Martinec, Masare, Fasner, Ševčík, Prísažný, Ruda.
    AZ Havířov: Zlatnický (Nowak) – Wlodara, Bílek, Dobeš, Kremnický, Kubíček, Křivohlávek, Zmarzlák – Mikula, Pavlačka,Moškoř, Kolat Becher, Urbančík, Vojkůvka, Kusák, Szturc, Bárta (C), Horváth.

Rozhodčí: Holibka – Bubela, Zedník