Řisuty – Kolín 1:8 (kon.) | Bílina – Nymburk 2:7 (kon.) | Sokolov – Letňany 5:1 (kon.)
Mostečtí Lvi – Jablonec n/N 4:7 (kon.) | Klatovy – Trutnov 3:2 (po pr.) | Kobra – Dvůr Králové n. L. 4:2 (kon.)
Děčín – Vrchlabí 5:1 (kon.)
Mostečtí Lvi
4:7 (1:3, 2:4, 1:0)
HC Vlci Jablonec nad Nisou
Sobota 17.11.2018, 17:30 • A-Bennet Arena • 2. liga - Sever a Střed (ČR) • 18. kolo

Mosteckým Lvům se dnešní zápas vůbec nepovedl. I když vedli v první třetině, tak dvěma slepenými brankami hosté otočili a poté se ujali vedení při přesilovce 5 na 3 těsně před koncem první třetiny. Ve druhé třetině jen navyšovali skóre zápasu a ve třetí třetině udrželi vedení ve svůj prospěch. To je z A-Bennet Areny vše (19:49:00)

59:45
    Martin Mical se zkoušel projet kolem obrany hostů, vystřelil, gól z toho ovšem není

59:00
    Běží poslední minuta poslední třetiny

58:30
    Mosteckým se nedaří v útočném pásmu nic vymyslet

57:23
    Vyloučení v týmu HC Vlci Jablonec nad Nisou (Čechura – 2 min., krosček).

56:29
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Bakrlík – 2+2 min hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Vlci Jablonec nad Nisou (Abraham – 2+2 min, hrubost).

55:05
    Vlci ujížděli dva na jednoho, mostecký obránce však výborným zákrokem zlikvidoval šanci hostů.

54:10
    Vladimír Kýhos při souboji narazil nebezpečně hlavou o mantinel. Naštěstí se mu nic nestalo a odjíždí na střídačku

53:27
    Mostečtí se osvobozují vyhozením přes všechny čáry

52:13
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Urbánek – 2 min., vysoká hůl).

51:11
    Kunclovu střelu od modré tečoval před brankou nebezpečně pravděpodobně František Mála

50:06
    Hosté si hlídají kotouč a drží mostecké daleko od své branky

48:51
    Vyloučení v týmu HC Vlci Jablonec nad Nisou (Babec – 2 min.).

48:32
    MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku!
    Lvi se přeci jen dočkali snížení. Krátce po přesilové hře se prosazuje JAROSLAV VAŠÍČEK, asistence: Štěpán Urbánek

48:01
    Domácí Kýhos málem ujel hostujícím obráncům. Na poslední chvíli mu vyrazili kotouč

47:28
    Vlci se osvobozují vyhozením přes celé hřiště

45:59
    Vyloučení v týmu HC Vlci Jablonec nad Nisou (Jelínek – 2 min., zdržování hry / padnutí na puk).

45:20
    Tomáš Nezbeda ujížděl sám na Kovaříka. Ten nezazmatkoval a vytěsnil kotouč mimo banku

Petr Pracný

Branky a nahrávky: 8. Kýhos (Kuncl), 25. Mical (Vašíček, Urbáněk), 36. Přeučil (Kýhos, Mála), 49. Vašíček (Urbánek) – 12. Babec (Nezbeda, Frk), 12. Bříška (Plíhal), 19. Mrkvička (Plíhal, Bříška), 23. Homolka (Bríška), 24. Pavlů (Brokeš), 28. Bříška (Plíhal, Abrahám), 32. Brokeš (Maďar)

Mostečtí Lvi: Chabr (Kovařík) – Urbánek, Polák, Havlůj, Kunrt, Fučík, Kuncl – T. Přeučil, Hrdlička, Vašíček, Böhm, Kýhos, Mical, Bakrlík, Mála, Smolka. Trenéři: Kamil Kašťák a Vladimír Šafner
    HC Vlci Jablonec nad Nisou: Jelínek (Hrstka) – Melovič, Mrkvička, Pilař, Pavlů, Čechura, Abraham, Havelka – Nezbeda, Frk, Homolka, Babec, Tondr, Brokeš, Plíhal, Mulač, Maďar, Bříška. Trenér: Petr Vyskočil

Rozhodčí: Hucl – Marek, Kučera