Zlín sledge – Studénka Sledge 4:3 (kon.) | Karlovy Vary – Litvínov 5:0 (kon.) | HC Sparta Praha Sledge – SHK Mustangové 1:3 (kon.)
SHK LAPP Zlín
4:3 (0:0, 1:2, 3:1)
HC Sledge Studénka
Sobota 17.11.2018, 11:05 • PSG aréna • Česká para hokejová liga • 7. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše. Já se s Vámi loučím a budu se těšit zase někdy příště u online přenosů z PSG Arény, na viděnou! (12:44:33)

Už zítra se oba týmy utkají v odvetě na ledě Studénky.

Tribuny bouří sláva, sláva, dnešní utkání je u konce a po fantastickém obratu z třetí třetiny bere všechny tři body Zlín! Třetí třetinu přitom začali lépe hosté, ve 34. minutě přidal třetí branku Sandro Kalegaris. Potom už to byla ale jednostranná záležitost. O dvě minuty později zahájil obrat Martin Joppa, na nějž navázal Marian Ligda. Ve 42. minutě stanovil na konečných 4:3 opět Martin Joppa, který si v samotném závěru připsal ještě řadu dalších šancí.

44:42
    Lisov vystřelil jen do Juliny, který nevěděl, kde má puk, ale pomohl mu Joppa.

44:03
    Joppa se v posledních minutách střelecky opravdu činí. Jeho další střelu vyrazil Kudela na poslední chvíli.

44:00
    Fanoušci skandují "hoši, bojovat, hoši bojovat!" Elektrizující atmosféra žene domácí k výhře.

43:42
    Palát s Joppou neměli rychlost na přečíslení, přesto se druhý jmenovaný dostal ke střele.

42:56
    Opět to byl Martin Joppa, kdo číhal před brankou, ale ani na dvakrát nedokázal Kudelu překonat.

42:29
    Palát tečoval střelu od modré a málem z toho byla další obrovská šance pro Joppu. Kudela se ale rychle zorientoval a přikryl kotouč.

42:14
    Oba hráči se však nevzdali a natlačili se s pukem do branky. Kudela uhájil svou klec.

42:01
    Ligda s Joppou se hnali za přečíslením, ale hostující obránce je zezadu stihl dojet a odstavil Ligdu od puku.

41:24
    Oddechový čas pro domácí.
    41:24 JOPPA - 4:3

41:24
    Zlín právě vstřelil branku!
    Neuvěřitelné se stává skutečností, MARTIN JOPPA si opět sjel mezi kruhy, kam dostal přesnou přihrávku a ránou pod horní tyč otáčí vývoj utkání!

41:12
    Hosté ale poslali puk jen na střídačku a hra se vrací před jejich brankáře.

41:07
    Joppa bojuje s Lisovem o puk. Ruský hráč je nakonec úspěšnější.

40:30
    Domácí raději vyhazují na zakázané uvolnění.

Martin Vavruša

Branky a nahrávky: 26. Palát (Ligda, Joppa), 36. Joppa, 39. Ligda (Joppa), 42. Joppa – 22. Schilcher (Lisov), 30. Fojtík (Lisov), 34. Kalegaris (Lisov)

SHK LAPP Zlín: Matoušek (Molek) – Julina, Z. Hábl, Mach – Palát, Ligda, D. Híbl, Joppa, Turic, Stodůlka.
    HC Sledge Studénka: Kudela M. (Ossimitz) – Flis, Kartosz, V. Kudela, Kudrna, Fojtík, Mlčák, Kalegaris, Schilcher, Eberdorfer, Lisov.