Zlín sledge – Studénka Sledge 4:3 (kon.) | Karlovy Vary – Litvínov 5:0 (kon.) | HC Sparta Praha Sledge – SHK Mustangové 1:3 (kon.)
HC Sparta Praha Sledge
1:3 (0:0, 1:2, 0:1)
SHK Mustangové AUTO IN
Sobota 17.11.2018, 16:30 • Škoda Icerink, Praha-Strašnice • Česká para hokejová liga • 7. kolo

Již zítra je na programu odveta, Pražané se představí na ledě pardubických Mustangů od 12:30. Ode mě je to vše, hezký zbytek sobotního večera, u dalších zápasů Sparty na počtenou. (18:24:54)

Nejlepší hráči uktání:

SPS: Alex Ohar, Jana Nachtigalová
    PCS: Tomáš Kvoch, Lukáš Kořínek

Ve třetím dějství šlo o jednostrannou podívanou, Pardubice si šly jasně za vítězstvím, Spartu do ničeho nepustily. Vítězství svého týmu zpečetil Bernhard Hering a Mustangové si odváží z hlavního města tři body.

44:28
    Pardubice se nikam neženou a v klidu dohrávají zápas ze své třetiny.

44:00
    Běží poslední minuta utkání.

42:53
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Mustangové jdou do dvougólového vedení a jsou blízko vítězství. Hosté šli dopředu dva na jednoho, BERNHARD HERING přihrál Kořínkovi, který mu nahrávku oplatil, a prvně jmenovaný zavěsil pod břevno. Asistence: Lukáš Kořínek.

42:14
    Drahý si teď nebyl jistý, kde má kotouč, rozhodčím se ztratil z dohledu, a tak je hra přerušena.

41:30
    Dlouhý souboj o puk byl k vidění v rohu pardubické třetiny, černá pryž míří mimo hostující třetinu.

40:44
    Štěstíčko stálo při Michalu Vápenkovi! Hering přenechal před bránou puk Pavlu Kubešovi, který mohl zakončit do prázdné brány, snad špička hole domácího gólmana to byla, co nepustilo kotouč za brankovou čáru.

40:32
    Sparťan se ale oklepal a odjel na kraj ledové plochy si odpočinout.

40:32
    Po kontaktu ve třetině Mustangů končí na zádech Zdeněk Krupička a na led jde i ošetřující.

40:08
    Skrumáž před Vápenkovou bránou bere potřebný čas domácím na vyrovnání.

39:37
    Střela sparťana Raula ze středního pásma mířila jen těsně vedle brány, Drahý ale zasahovat nemusel.

38:48
    Domácí se ale nechtějí vzdát bez boje, jenže Pardubice je do zakončení nepouštějí.

38:10
    Raul byl příliš krátký, aby zachytil rozehrávku směřující na modrou, a Sparta se bude muset znovu prodrat do útočné třetiny.

37:35
    Sparta zakládala útok ze své části hřiště, ale Pardubičtí kontaktně brání ve středním pásmu, až se i vzájemně srazili.

36:13
    Po delší době se k zakončení dostali Pražané, Raul nahodil kotouč na bránu, poté zkoušeli domácí dorážet před svatyní soupeře, marně.

35:46
    Drahý vyrazil vyrážečkou nahození od modré čáry zpět do pole a pokračuje se ve hře.

Martina Nová

Branky a nahrávky: 16. Z. Krupička – 21. Kořínek (P. Kubeš), 29. Kubeš (Kvoch), 43. Hering (Kořínek)

HC Sparta Praha Sledge: Vápenka – Raul (A), Zapletal, Trefný – Z. Krupička (A), J. Krupička (C), Novotný, Frolík, Ohar, Nachtigalová, Pšenčík.
    SHK Mustangové AUTO IN: Drahý (Boček) – Štěpják, Kvoch, J. Kubeš, P. Kubeš (C) – Michalec, Horníček, Buhr, Hering, Doležal (A), Kořínek, Ledvinka.