Minnesota – Buffalo 2:3 (kon.) | Vancouver – Montreal 2:3 (kon.) | Ottawa – Pittsburgh 6:4 (kon.)
NY Rangers – Florida 4:2 (kon.) | Carolina – Columbus 1:4 (kon.) | Arizona – Boston 1:2 (kon.)
Nashville – Los Angeles 5:3 (kon.) | Calgary – Edmonton 4:2 (kon.) | San Jose – St. Louis 4:0 (kon.)
NY Islanders – Dallas 2:6 (kon.) | Carolina – New Jersey 2:1 (kon.)
Minnesota Wild
2:3 (2:1, 0:0, 0:2)
Buffalo Sabres
Neděle 18.11.2018, 00:00 • Xcel Energy Center, St. Paul • NHL

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (02:41:59)

Bodyčeky: 20:16

Je konec a Buffalo nakonec dokázalo vyhrát v základní hrací době, což je oproti první třetině velké překvapení, jelikož Minnesota byla lepším týmem, ale z dnešního zápasu nakonec vyšla naprázdno.
    Už ve 4. minutě se prosadil Zach Parise, když využil chyby hostů. V 8. minutě se prosadil v přesilové hře Matt Dumba a domácí tak šli do dvoubrankového vedení. V 15. minutě ale snížil Jake McCabe.
    Od začátku druhé třetiny byla Minnesota lepším týmem a přibližně až to poloviny této dvacetiminutovky nemusel Devan Dubnyk ani jednou zasahovat. Následně se už Buffalo dostalo do hry, ale nevytvořilo si nic velkého.
    Třetí perioda se Buffalo prezentovala mnohem lepší hrou, než v předešlých dvou a také otočilo utkání. V 53. minutě se ve zmatku před bránou nejlépe zorientoval Rasmus Dahlin a srovnal na 2:2. A nakonec minutu před koncem se fantastickým bekhendem z otočky prosadil Jason Pominville a zařídil Buffalu výhru.

59:43
    Následně hosté opět vyhodili kotouč a zakázané uvolnění z toho není.

59:23
    Buffalu se podařilo vyhodit kotouč, ale ten poté získal domácí obránce.

59:15
    Domácí hrají bez brankáře!
    58:30 Jason POMINVILLE - 2:3

58:30
    Sabres právě vstřelili branku!
    Tak tohle je šok a také naprosto nádherný gól! Mikko Koivu se snažil najít ve svém pásmu na slepo spoluhráče, ale našel pouze JASONA POMINVILLEHO, který fantastickým bekhendem z otočky vypálil do levé tyče, od které skončil puk v bráně. Asistence: Jack Eichel, Jake McCabe.

57:39
    Eric Staal se propasíroval ke střele, ale ta minula hostující svatyni.

57:09
    Mikael Granlund byl v útočném pásmu příliš brzo a je z toho ofsajd, ale tentokrát domácího mužstva.

56:55
    Následně se Sabres provinili ofsajdem a bude z toho buly ve středním pásmu.

56:51
    Johan Larsson se dostal přes obránce až ke střele, ale ta letěla pouze vedle brány.

55:56
    Střela Caseyho Mittelstadta z pravé strany nebyla nijak nebezpečná, ale Devan Dubnyk raději položil na kotouč svou lapačku.

55:08
    Hosté mají problémy s rozehrávkou ve svém obranném pásmu.

Michal Raška

Branky a nahrávky: 4. Parise, 8. Dumba (Niederreiter, M. Koivu) – 15. McCabe (Dahlin, Okposo), 53. Dahlin (Eichel, Bogosian), 59. Pominville (Eichel, McCabe)

Minnesota Wild: Dubnyk (Stalock) – Dumba, Suter (A), Spurgeon, Brodin, Pateryn, Seeler – Mikael Granlund, E. Staal, Zucker – Niederreiter, M. Koivu (C), Parise (A) – Greenway, Coyle, M. Foligno – J.T. Brown, Fehr, Hendricks.
    Buffalo Sabres: Ullmark (C. Hutton) – Ristolainen, McCabe, Scandella, Bogosian (A), Beaulieu, Dahlin – S. Reinhart, Eichel (C), Skinner – Okposo (A), Mittelstadt, Sheary – Pominville, Berglund, Sobotka – T. Thompson, Jo. Larsson, Girgensons.

Rozhodčí: Dean Morton, Brad Watson – Greg Devorski, Steve Barton