Sparta – Olomouc 4:6 (kon.) | Liberec – K. Vary 4:1 (kon.) | Vítkovice – Chomutov 4:2 (kon.)
Plzeň – Zlín 1:2 (kon.) | Mountfield HK – Kometa Brno 6:3 (kon.) | Pardubice – Mladá Boleslav 1:2 (kon.)
HC Škoda Plzeň
1:2 (0:2, 1:0, 0:0)
Berani Zlín
Neděle 18.11.2018, 16:30 • Home Monitoring Aréna • Tipsport extraliga • 20. kolo

Je dobojováno!

Zlín nakonec přes velký tlak indiánů vedení z úvodní třetiny udržel a slaví cenné tři body. Západočechům dnes nebylo přáno, nepomohla jak velká střelecká převaha, tak herní. Hned třikrát pak Zlín zachránila tyč. Ten se naopak nikam nehrnul. Vybojované vedení si pečlivě hlídal a domů si tak veze plný počet bodů.

Střely na branku: 35:25 (16:10, 13:12, 6:3).

Nejlepší hráči utkání: David Stach – Jakub Sedláček.

Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek neděle a úspěšný pracovní týden! (18:58:09)

59:58
    Puk míří opět daleko od branky Sedláčka. Zlín to již zvládne!

59:27
    Modrobílí se nemohou usadit v útočné třetině...

58:26
    Berani drží kotouč daleko od své branky.

58:01
    Rozeběhly se poslední dvě minuty třetí části...

57:58
    Icing Plzně.

57:19
    Němec si našel mezi kruhy vyražený kotouč, ale bekhendem míjí poloprázdnou klec soupeře!

56:48
    Hosté vyhazují tak, aby se nepískal další icing a střídají.

56:31
    Zakázané uvolnění Zlína.

56:03
    Ofsajd Plzně.

55:29
    Kaňákův pokus od modré Sedláček neudržel, Eberle byl při dorážce na hranici pravidel zastaven.

54:36
    Čerešňák napřáhl na modré a Zlín dnes již po třetí zachraňuje tyč!

54:16
    Sudí Západočechům píská postavení útočícího hráče v brankovišti.

53:59
    Zakázané uvolnění hostujícího celku.

53:43
    První domácí formace se snaží něco vymyslet v útočné třetině, obrana Zlína je ale neúprosná.

Vojtěch Honzík

Branky a nahrávky: 24. Kracík (Stach, J. Kindl) – 1. E. Kulda (Okál, Valenta), 19. J. Ondráček (Kubiš, Freibergs)

HC Škoda Plzeň: Frodl (Miltchakov) – J. Kindl (A), Jones, Vráblík, Čerešňák, Allen, L. Kaňák, Pulpán – Eberle, Kodýtek, Gulaš (C) – D. Kindl, Kracík, V. Němec – Indrák (A), Preisinger, Kratěna – Stach, Nedorost, Straka.
    Berani Zlín: J. Sedláček (27. Štůrala) – Freibergs, Ferenc, Valenta, Nosek (A), Žižka (C), Řezníček, Gazda – Kubiš (A), Lakatoš, J. Ondráček – E. Kulda, Honejsek, Okál – Poletín, P. Sedláček, Šlahař – Václavek, Popelka, Š. Kratochvíl.

Rozhodčí: Hribik, Lacina – Pešek, Polák