Studénka Sledge – Zlín sledge 5:6 (2:3 po s.n.) | SHK Mustangové – HC Sparta Praha Sledge 3:1 (kon.) | Litvínov – Karlovy Vary 4:0 (kon.)
HC Litvínov (sledge)
4:0 (1:0, 0:0, 3:0)
SKV Sharks Karlovy Vary
Neděle 18.11.2018, 17:00 • Zimní stadion Ivana Hlinky • Česká para hokejová liga • 8. kolo

Konec zápasu. (18:34:13)

44:53
    V souboji dvou nejhorších týmů letošní sezóny vítězí domácí Litvínov a bere první body sezony.

44:25
    Utkání se dohrává v rohu obranného pásma domácích.

42:55
    Poslední 2 minuty zápasu už se budou dohrávat jen z nutnosti. Karlovy Vary se snaží, ale na litvínovskou obranu stále nevyzráli.

42:38
    Další slibnou příležitost hostům zkazil hvizd rozhodčího.

41:25
    Litvínov právě vstřelil branku! KUHLI-LAUENSTEIN se trefuje už podruhé! Akci dvou proti jednomu vyřešil jednoduše, svižnou střelou pod břevno. Asistence: Záluský

40:01
    Korec se po dlouhé době dostal pod tlak, ale dokázal ho vyřešit pohotovým zákrokem lapačkou.

39:23
    Sólo akce Hrbka po levém křídle skončila na betonech brankáře Litvínova.

38:15
    Tři góly nejspíš Litvínovu stačí. Karlovarští drží puk a domácí je jen stíní.

37:45
    Ofsajd připravil hosty o dobře vypadající příležitost.

36:40
    Souboje neopouští tento mač ani ve 3. třetině. Z toho posledního více vytěžil Litvínov, když získal útočné pásmo.

34:58
    Kuhli-Lauenstein je k nezastavení. Prokličkoval se obranou Sharks a následně pouze přestřelil branku.

34:31
    Litvínov vyhazuje na zakázané uvolnění.

34:03
    Bechyňského zachránila tyčka!

32:48
    Time-out jim zdá se nepomohl tak, jak by chtěli. Kotouč mají v nebezpečné pozici hráči Litvínova.

32:29
    Hosté si berou oddechový čas.

32:29
    Litvínov právě vstřelil branku! Výbornou kombinaci domácích zakončil jednoduchou střelou po ledě MATTHES. Asistence: Kuhli-Lauenstein, Záluský

31:57
    Sharks inkasovaný gól nabudil a hrají na puku v útočném pásmu.

30:48
    Litvínov právě vstřelil branku! Tak tohle byla parádní branka. Střelu ZÁLUSKÉHO od modré čáry brankář viděl až na poslední chvíli a již nestihl zareagovat. Asistence: Jaster

30:40
    Karlovy Vary hrají pomalý hokej se spoustou nepřesností.

30:08
    Třetinu začíná už druhé přerušení z důvodu, že puk zasáhl karlovarskou střídačku.

30:01

30:00

29:50
    Zato hosté mají příležitost. Po zakázaném uvolnění se vhazuje vedle Bechyňského.

29:14
    Litvínovští hráči přestali bruslit a do konce třetiny nejspíš další branku nepřidají.

28:30
    Hosté jsou v útoku aktivní i přes to, že hrají oslabení.

27:49
    Vyloučení v týmu SKV Sharks Karlovy Vary (Wágner – 2 min, napadení + 10 min., nesportovní chování). Trest odpyká Haas.

27:20
    Filip Veselý vybojoval puk a přihrával Kuhli-Lauensteinovi před branku, ale obrana hostí ho ubránila.

26:10
    Domácí zabrali a nepouští Sharks ke kotouči.

25:03
    Hra ztrácí tempo. Oba týmy nemají moc široký kádr, tak se není čemu divit.

24:01
    Hrbek se rozhlížel komu by mohl přihrát, ale všechny soupeře měl obsazené.

22:48
    Kuhli-Lauenstein trápí své soupeře. Nepustí je k puku a dostává se do střeleckých příležitostí.

21:32
    Chemici si od přesilovky určitě slibovali víc. Hosté jsou v plném počtu a Litvínov vede stále o gól.

21:21
    Hosté ve čtyřech.

20:51
    Litvínov se zatím nedostal do žádné vyložené šance a hosté se osvobozují.

19:52
    Velká příležitost pro domácí. Přes minutu a půl trvající přesilovka 5 na 3.

19:46
    Vyloučení v týmu HC Litvínov (sledge) (Hrbek – 2 min, držení).

19:34
    Kuhli-Lauenstein řídí přesilovku domácích.

19:21
    Vyloučení v týmu SKV Sharks Karlovy Vary (Wágner – 2 min, nesportovní chování).

18:23
    To, co Litvínovu vycházelo v předchozí třetině teď nevychází. Série nepřesných nahrávek znamená už 3 zakázané uvolnění během minuty.

17:31
    Bojovnost je mottem zápasu. Rozhodčí musel přerušit kvůli zranění hráče Sharks.

16:56
    Střela z modré čáry nedělá Bechyňskému problém.

15:59
    V útoku stále Karlovy Vary.

15:12
    Hosté se hned ze začátku ženou za vyrovnáním.

15:01

15:00

14:52
    Souboj za brankou domácích ukončuje 1. třetinu.

13:40
    Hraje se hlavně ve středním pásmu. Kotouč odlétává od hokejek obou týmů pouze na soupeře.

12:10
    Žižka se po přihrávce Kuhli-Lauensteina ocitl sám před brankou, ale i Korec ukázal, že není žádný nazdárek.

11:21
    Další ze série zákroků Bechyňského. Střelu zpoza kruhu chytil do lapačky.

11:05
    Hosté mají puk na svých hokejkách častěji, ale žádná z jejich akcí neskončila gólem.

10:10
    Litvínov právě vstřelil branku! Filip Veselý nahodil kotouč z obranného pásma a KUHLI-LAUENSTEIN přebruslil všechny, včetně vyjetého brankáře Korce! Asistence: Veselý

08:31
    Důležitý zákrok Bechyňského! Jeden z útočníků Karlových Varů ujel domácí obraně, ale Bechyňský jeho střelu zlikvidoval.

07:39
    Nástřel od vlastní modré čáry přinesl domácím vhazování po levici Korce.

06:37
    Korec nepředvedl jistý zákrok po náhozu litvínovských.

06:08
    Opět se ke střele dostal Kuhli-Lauenstein, který je dnes nejlepším hráčem na hřišti.

05:32
    Oba rýmy začaly přitvrzovat. K vidění bylo několik ostrých zákroků.

03:49
    Hosté drží kotouč vepředu a několika střeleckými pokusy ohrozili Bechyňského.

02:51
    Kuhli-Lauenstein přebruslil soupeře a tváří v tvář brankáři trefil tyčku.

01:15
    Hráči Litvínova se hnali do útoku. Přihrávka přes střední pásmo jim nevyšla a na puku jsou hosté.

00:47
    Domácí jsou na puku, ale Sharks je nepustí z třetiny.

00:08
    Litvínov začal utkání kombinací v obranném pásmu.

00:01

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Petr Význer

Branky a nahrávky: 11. Kuhli-Lauenstein (Veselý), 31. Záluský (Jaster), 33. Matthes (Kuhli-Lauenstein, Záluský), 42. Kuhli-Lauenstein (Záluský)

HC Litvínov (sledge): Bechyňský – Záluský, Matthes – Veselý, Jaster, Zikmund, Kuhli-Lauenstein, Žižka
    SKV Sharks Karlovy Vary: Korec – Berger, Wágner, Hrbek – Michalčín, Schneider, Haas, Kovařík, Karafiát