Žďár n/S – Mountfield HK 3:6 (kon.)
SKLH Žďár nad Sázavou
3:6 (0:2, 2:2, 1:2 - N 0:0 - 0:1)
Mountfield HK
Středa 21.11.2018, 18:30 • Na Bouchalkách, Žďár nad Sázavou • Extraliga dorostu • Skupina Střed

V samostatných nájezdech zvítězil tým Mountfield HK.
    Autorem vítězné branky je MATĚJ BENEŠ.

57:08
    Hradec právě vstřelil branku!
    Dovolím si říct, že je definitivně rozhodnuto! Tříbodovou výhru Mountfieldu pojišťuje MATĚJ HAVLÍČEK – 3:6! Asistence: Juraj Slafkovský.

56:17
    Žďár po vyloučení Maxe Kotrby (ZNS) za podrážení čekají dvě minuty ve čtyřech.

53:56
    Velká rána pro naděje domácích, LUKÁŠ PAJER kompletuje hattrick a hosté odskakují do dvoubrankového trháku! Bez asistence.

49:58
    Šimon Táborský (HKM) je vyloučen za vysokou hůl, plameny mají šanci vyrovnat.

41:33
    Žďár právě vstřelil branku!
    Kontaktní gól na sebe nenechal dlouho čekat, dvojnásobnou početní výhodu v zásah přetavil ROBERT BAČO – 3:4! Asistence: Václav Macek.

41:27
    Tak pozor, hosté jdou do tří! Matěj Novotný (HKM) vyhodil kotouč mimo hrací plochu a Žďár tak čeká dlouhá přesilovka pět na tři.

41:13
    První menší trest pro Hradec, slovenský talent Juraj Slafkovský (HKM) jde ven za faul loktem.

38:17
    Dvě minuty před sirénou dává gól kapitán ROBERT BAČO a už je to znovu jen o dvě branky! Asistence: Matyáš Staněk.

35:45
    LUKÁŠ PAJER je dnes při chuti a v šestatřicáté minutě si zadělává na hattrick! Asistence: Matěj Havlíček, Juraj Slafkovský.

33:10
    Žďár si komplikuje situaci, dostává menší trest za příliš mnoho hráčů. Odpyká jej Rostislav Sochor (ZNS).

31:20
    Plameny v polovině třetiny snižují! Tichého o čisté konto připravil PATRIK ELIS. Asistence: Michael Procházka.

26:30
    Sekundu po vypršení početní výhody přidává třetí branku na konto hostů MATĚJ NOVOTNÝ! Asistence: Lukáš Pajer, Jakub Tichý.

24:29
    Mountfield si opět vyzkouší přesilovku, tentokrát na trestnou lavici odjíždí Samuel Pecka (ZNS). Dopustil se hákování.

13:34
    První vyloučení zápasu, přesilovku si zahraje Hradec. Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Marek Brúha (ZNS).

08:48
    A už je to o dvě branky! Minutu a půl po první trefě se prosazuje JURAJ SLAFKOVSKÝ. Asistence: David Brožek, Lukáš Pajer.

07:11
    Favorit z východních Čech jde v osmé minutě do vedení, skóre otevřel LUKÁŠ PAJER! Asistence: Juraj Slafkovský.

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 32. Elis (Procházka), 39. Bačo (Staněk), 42. Bačo (Macek) – 8. Pajer (Slafkovský), 9. Slafkovský (Brožek, Pajer), 27. Novotný (Pajer, Tichý), 36. Pajer (Havlíček, Slafkovský), 54. Pajer, 58. Havlíček (Slafkovský), rozh. náj. Beneš