Znojmo – Fehérvár 2:5 (kon.)
HC LERAM Orli Znojmo
2:5 (0:2, 1:0, 1:3)
Fehérvár AV19
Čtvrtek 22.11.2018, 19:45 • Nevoga aréna • Erste Bank Young Stars League • 18. kolo

Další utkání čeká na svěřence Miroslava Vybírala příští čtvrtek, kdy se vydají bojovat o cenné body na led Vídně. Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek pracovního týdne. (21:59:14)

Utkání končí. Znojemští junioři podléhají lídrovi skupiny tříbrankovým rozdílem. V poslední třetině zakončil svůj hattrick Andor. Znojemští ještě snížili Hladoníkovou akcí po vyhraném buly Znojma, dalších branek se ale Znojemští nedočkali. Naopak ještě jednu přidal Dezsi na straně hostů. Mladí Orli se tak v dnešním zápase musí smířit s prohrou.

59:56
    Dezsi chtěl ještě založit útok, v tom mu znojemská obrana ale dokázala zabránit.

59:06
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny, puk mají na svých holích domácí, jsou ale uzavřeni v obranném pásmu.

57:58
    Peter nyní od pravé tyče jen těsně minul tyč vzdálenější.

56:53
    Po Sigmundově přihrávce to Pílek chtěl zkusit z prostoru před brankou, neměl však dostatek prostoru.

56:20
    Pišovo nahození nyní mířilo jen na hrazení za brankou hostů.

56:06
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Molnár – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Fehérvár AV19 (Ambrus – 2 min.).

54:33
    Fehérvár právě vstřelil branku!
    Hosté proměňují další přesilovku. Horváth vyslal od modré čáry pas na BENCEHO DEZSIHO, který stál připravený na vrcholu levého kruhu a tentokrát se již nemýlil a skóroval přímo za přesouvajícího se Holíka. Asistence: Milan Horváth.

54:24
    Dezsi z vrcholu kruhu minul.

54:17
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Svoboda – 2 min., sekání).

53:20
    Střela od modré jednoho z hostů mířila mimo znojemskou branku.

51:50
    Svoboda nyní trefil jen ochrannou síť, vhazování po pravici Horvátha.

51:27
    Do samostatného úniku se dostal Piš, chtěl to zkusit blafákem, nezbyl mu ale dostatek prostoru pro zakončení.

49:54
    Puk nyní mají na svých hokejkách hosté, nedaří se jim ale přejít do útočného pásma.

49:13
    Orli právě vstřelili branku!
    Po vyhraném vhazování se dostal k puku ALEX HLADONÍK, na nic nečekal, dostal se k pravé tyči a přehodil beton brankáře. Asistence: Tomáš Sigmund, Daniel Piš.

48:33
    Pěkná akce hostů. PETER ANDOR obdržel přihrávku na vrchol levého kruhu, kde z připravené pozice mířil z první rovnou za přesouvajícího se brankáře Znojma a díky tomuto gólu také zkompletoval svůj hattrick.

48:23
    Hosté uzavřeli Orly v obranném pásmu.

Nikola Katolická

Branky a nahrávky: 38. Svoboda (Sigmund, Hladoník), 50. Hladoník (Sigmund, Piš) – 5. Peter (Buzas), 14. Peter (Buzas, Erdely), 44. Almasi (Nemeth), 49. Peter (Kovacs, Horvath), 55. Dezsi (Horváth)

HC LERAM Orli Znojmo: Holík (Paťha) – Jonáš, Klus, Šáňa, Konečný, Peří, Pílek, Matěcha – Kosnar, Bazala, Molnár – Hladoník, Sigmund, Piš – Svoboda, Kuluris, Sorger – Del Favero, Ludvík.
    Fehérvár AV19: Horvath D. (Adorjan) – Horvath M., Dobmayer, Koger, Erdely, Halasi, Kis, Nemeth A. – Dezsi, Almasi, Nemeth K. – Buzas, Peter, Kovacs – Rajz, Retfalvi, Ambrus – Vizi.

Rozhodčí: Vrba – Otáhal, Komínek