Lyon – Saint-Étienne 1:0 (kon.)
Olympique Lyon
1:0 (0:0)
AS Saint-Étienne
Pátek 23.11.2018, 21:00 • Parc Olympique Lyonnais, Lyon • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 14. kolo

90
    Kolodziejczak zastavil nedovoleně únik Corneta a za faul na středové čáře inkasuje od rozhodčího žlutou kartu.
    71. Červená karta

71
    Lyon bude dohrávat v deseti! Rafael zajel zcela nesmyslně do MVily a musí předčasně opustil hrací plochu.

43
    Žlutou kartu vidí také Denayer. Přes nohy Dionyho se pokoušel získat balon. Ten sice také zasáhl, ale více do odnesl hostující útočník.

40
    Kévin Monnet-Paquet nestačil rychlému Ndombélému a tak ho za dres poslal k zemi. Hostující záložník je prvním potrestaným hráčem zápasu.

Vít Schück

Branky: 63. Denayer (Depay)

Karty:   43. Denayer (LYO) – 40. Monnet-Paquet (SET), 90. Kolodziejczak (SET)   71. Rafael (LYO)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 1:3. Střely mimo: 8:7. Rohy: 6:8. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 10:16.
    Olympique Lyon: A. Lopes – Denayer, Marcelo, Marçal – Rafael, NDombèlé, Aouar, F. Mendy – Depay (90+1. B. Traoré), Fékir (C) (46. Cornet), Dembélé (73. Tousart).
    Náhradníci: Gorgelin – Terrier, B. Traoré, Tete, Cheikh Diop, Cornet, Tousart.

AS Saint-Étienne: Ruffier (C) – Debuchy, Subotić, Kolodziejczak, Gabriel Silva – Selnaes (79. Berić), M'Vila – Monnet-Paquet (69. Hamouma), Cabella, Diony (70. Salibur) – Chazrí.
    Náhradníci: Moulin – Saliba, Nordin, Salibur, Hamouma, Dioussé, Berić.

Rozhodčí: Gautier – Annonier, Ocak