Třinec – Vítkovice 3:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Plzeň 0:1 (kon.) | Zlín – Sparta 0:4 (kon.)
Chomutov – Pardubice 6:1 (kon.) | Mountfield HK – Litvínov 3:2 (kon.) | Olomouc – Liberec 3:2 (2:1 po s.n.)
Piráti Chomutov
6:1 (2:0, 1:0, 3:1)
HC Dynamo Pardubice
Pátek 23.11.2018, 17:30 • ROCKNET ARÉNA, Chomutov • Tipsport extraliga • 21. kolo

43:10
    Brett Flemming se v útočné třetině dostával ke střele, ale nezakončil. Následně hosté ujeli do protiakce a přišel faul. Kanadský bek inkasuje dvě minuty za hákování.

40:00
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Masi Marjamäki – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Rhett Holland – 2 min., hrubost).

36:01
    Aktivně hrající Radek Duda následně vybojoval přesilovku pro domácí celek. Před brankou jej fauloval obránce Vojtěch Budík a Piráti mají další šanci na branku v přesilovce.

29:25
    Radek Duda si v útočné akci počínal nedovoleně a za hrubost dostává dvouminutový trest. Vůbec poprvé v duelu si početní výhodu zahrají Pardubice.

28:21
    Miloš Bubela si následně počínal nedovoleně a domácí mužstvo čeká další přesilovka. Hostující forvard dostává dvě minuty za pozdní dohrání.

14:18
    Rostislav Marosz se následně provinil naprosto zbytečným nedovoleným bráněním a domácí celek čeká druhá přesilovku v první třetině.

06:34
    Následně se domácí celek dostal do útoku a píská se faul. Ilja Děrvuk podrazil útočícího hráče Chomutova a následně zablokoval ránu Svobody. Pokračuje se přesilovkou Pirátů.

David Panuška

Branky a nahrávky: 9. Sklenář (V. Růžička), 18. T. Svoboda (Flemming, Štich), 30. Knot (T. Svoboda, V. Růžička), 51. Klhůfek (Duda, Štich), 54. T. Svoboda (V. Růžička), 56. V. Růžička (Knot, Dietz) – 47. Marosz (Vondráček, Hrabal)

Piráti Chomutov: Peters (Stezka) – Jank, Flemming, Dietz, Knot, Štich, Valach, Trefný – Sklenář, V. Růžička, T. Svoboda – Tomica, Klhůfek, Duda – Marjamäki, Vantuch, J. Stránský – Koblasa, Hanták, J. Havel.
    HC Dynamo Pardubice: Kacetl (Klouček) – Čáslava, Holland, Děrvuk, Hrabal, Wishart, Budík – Rolinek, Marosz, Skokan – Treille, Bubela, P. Sýkora – Perret, Dušek, Vondráček – Kusý, Welsh, Poulíček.

Rozhodčí: Hodek, Veselý – Malý, Klouček

Diváci: 3 876