Švýcarsko – Slovensko 22:35 (kon.) | Česko – Chorvatsko 21:19 (kon.)
Česko
21:19 (13:4)
Chorvatsko
Pátek 23.11.2018, 19:00 • Městská sportovní hala Hvězda, Cheb • Turnaj O štít města Chebu

Díky za pozornost a mějte se fajn. (20:39:24)

Dnešní utkání sledovalo 1180 diváků!

Český tým vydřel výhru nad Chorvatskem v generálce na ME ve Francii. I přes katastrofální dvacetiminutovku ve druhé půli to v kombinaci s dobrým výkonem v první půli nakonec Češkám stačilo a k výhře na celém turnaji jim stačí prohrát se Slovenskem o jeden gól.

Konec zápasu. (21:19)

60
    V posledních vteřinách to ještě Chorvatky zkusily s nahozením míče na brankoviště, Blaževićová ještě s bolestivou grimasou zůstává ležet na palubovce. (21:19)

60
    Vyloučení v týmu Chorvatsko (Dežićová). (21:19)

60
    Ale hned po rozehrávce utekla do šance Kordovská a rozhodla. (21:19)

60
    Dežićová svůj úkol splnila, míč mají Češky. (20:19)

60
    Kudláčková sice lapila střelu Blaževićové, ale je tu sedmička pro chorvatský tým. Zbývá ještě 35 vteřin. (20:18)

59
    Prudká rána Malé z křídla zaplula do šibenice. Minuta do konce. (20:18)

59
    Hodně laciný gól v podání Blaževićové a šance Chorvatska tak stále žije. (19:18)

59
    Opět pouze devítka pro hostující tým. (19:17)

58
    Chorvatky teď musí hrát do plných a zatím si neví rady. (19:17)

58
    Oddechový čas pro Chorvatsko. Do konce zbývají dvě minuty a 22 vteřin. (19:17)

58
    Kovářová nachytala Pijevićovou ranou z levé spojky. Důležitý gól. (19:17)

58
    Rána Milosavijevićové letěla nakonec vedle a je tu šance pro české družstvo. (18:17)

58
    Pasivita chorvatského celku. (18:17)

57
    Češky přitvrdily v obraně, což odnesla Turková. U míče i nadále tým Chorvatska. (18:17)