Bielefeld – Duisburg 0:1 (kon.) | Fürth – Magdeburg 3:2 (kon.)
0:1 (0:0)
MSV Duisburg
Pátek 23.11.2018, 18:30 • SchücoArena, Bielefeld • 2. německá Bundesliga

To je z mé strany vše, hezký večer. (20:23:16)

Je dobojováno. Sledovali jsme utkání, které tohoto příliš nenabídlo, ale jedné branky jsme se nakonec přeci jen dočkali. Vstřelil ji hostující Engin a Duisburg tak trochu překvapivě vyhrál na hřišti Bielefeldu 1:0. Domácí byli aktivnější, ale ve finální fázi se jim nedařilo a nemají tedy ani bod, naopak MSV získalo veledůležité vítězství.

90+4

90+3
    Domácí ještě obstřelují hostující branku, ale zatím se žádná rána neujala.

90+2
    Hosté zvládají konec utkání na jedničku a míří za třemi body.

90
    Ale ani z tohoto rohu nic nebylo a vypadá to, že další branky se už v tomto utkání nedočkáme.

90
    Rohový kop pro domácí.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

88
    Žlutou kartu dostává Brunner (DSC Arminia Bielefeld).

86
    Žlutou kartu dostává Regasel (MSV Duisburg).

85
    Domácí se tlačí dopředu a pokouší se okamžitě vyrovnat, ale hosté stále velmi dobře brání.
    83. Ahmet ENGIN - 0:1

83
    Duisburg právě vstřelil branku!
    A máme tu úvodní branku! Domácí byli aktivnější, ale do vedení jdou po rychlé akci hosté. Po hezké kombinaci šel sám na brankáře AHMET ENGIN, který to udělal zkušeně a Morenu šikovně překonal.

80
    A z rohu nic nebylo a je před námi posledních deset minutek, tak uvidíme, čeho se ještě dočkáme.
    79. Tashchi na Morenu nevyzrál.

79
    Na hranici velkého vápna se do míče opřel Tashchi, ale s jeho dělovkou si Moreno dokázal poradit a vyrazil míč na rohový kop!

77
    Střídání v týmu DSC Arminia Bielefeld: ze hřiště odchází Klos, přichází Voglsammer.

75
    Domácí poslali míč do vápna hostů, a to hned několikrát v posledních dvou minutách, ale ani jedna přihrávka se neujala.