Minnesota – Winnipeg 4:2 (kon.) | Washington – Detroit 3:1 (kon.) | Buffalo – Montreal 3:2 (po pr.)
Anaheim – Edmonton 2:1 (po pr.) | New Jersey – NY Islanders 3:4 (po pr.) | Vegas – Calgary 2:0 (kon.)
Columbus – Toronto 4:2 (kon.) | Boston – Pittsburgh 2:1 (po pr.) | Tampa – Chicago 4:2 (kon.)
Carolina – Florida 4:1 (kon.) | Arizona – Colorado 1:5 (kon.) | Dallas – Ottawa 6:4 (kon.)
St. Louis – Nashville 6:2 (kon.) | San Jose – Vancouver 4:0 (kon.) | NY Rangers – Washington 3:5 (kon.)

Washington právě vstřelil branku!
    Je zřejmě rozhodnuto! Opuštěnou bránu Rangers totiž trefuje jednu minutu a osm vteřin před koncem z vlastního pásma TOM WILSON. Asistence: Michal Kempný.
    53:36 Brett CONNOLLY - 3:4

53:36
    Šest minut a 24 vteřin do závěrečné sirény, Caps se ujímají vedení! Po velmi pohledné křižné přihrávce Carlsona se trefil bez přípravy z levého kruhu pro vhazování BRETT CONNOLLY. Jeho čtvrtý gól v této sezoně! Asistence: John Carlson, Jakub Vrána.
    45:30 Ryan STROME - 3:3

45:30
    Rangers právě vstřelili branku!
    Domácí srovnávají skóre na 3:3! RYAN STROME se dostal k odraženému puku, obkroužil bránu soupeře, přičemž následně zakončil k bližší tyči. Pátý muž draftu 2011 zaznamenal svůj druhý gól v letošní sezoně, první za Rangers! Asistence: Brett Howden, Neal Pionk.
    39:30 Alexandr OVEČKIN - 2:3

39:30
    Hosté otáčejí skóre ve svůj prospěch! Nabídku Carlsona z pravé strany tečoval před bránou do sítě ALEXANDR OVEČKIN. Jeho sedmnáctý gól v letošní sezoně, 3:2 pro Washington! Asistence: John Carlson, Dmitrij Orlov.
    36:27 Jakub VRÁNA - 2:2

36:27
    Polovina sedmatřicáté minuty utkání, máme srovnáno! JAKUB VRÁNA nabral rychlost, dostal se za obranu soupeře, přičemž následně překonal Georgijeva bekhendovým blafákem, zakončeným do pravého horního růžku. Rodák z hlavního města České republiky se prosadil pošesté v sezoně, 2:2! Bez asistence.
    30:10 Nic DOWD - 2:1

30:10
    Capitals se rychle dostávají zpět na dostřel! Střelecký pokus Carlsona od modré čáry tečoval za Georgijevova záda před bránou šikovně NIC DOWD. Americký forvard zaznamenal druhý gól, čtvrtý bod v sezoně 2018/2019, 1:2 z pohledu Caps! Asistence: John Carlson, Brett Connolly.
    29:39 Brady SKJEI - 2:0

29:39
    Hokejisté New Yorku jdou krátce před polovinou utkání do dvougólového vedení! Nejprve pálil od modré čáry z první Smith, avšak minul bránu. Následně se ale prosadil z levé strany dělovkou BRADY SKJEI. Čtyřiadvacetiletý bek si připsal svou druhou trefu, osmý bod v této sezoně, 2:0! Asistence: Brendan Smith, Kevin Hayes.
    09:12 Jimmy VESEY - 1:0

09:12
    Jezdci otevírají v desáté minutě skóre dnešního utkání! Velmi pěkně vyřešené přečíslení 3 na 2 zakončil po přihrávce od Fasta navrátilec z trestné lavice JIMMY VESEY. Jeho osmý gól, dvanáctý bod v letošní sezoně, 1:0! Asistence: Jesper Fast, Kevin Hayes.

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 10. Vesey (Fast, K. Hayes), 30. Skjei (Br. Smith, K. Hayes), 46. R. Strome (B. Howden, Pionk) – 31. Dowd (Carlson, Connolly), 37. J. Vrána, 40. Ovečkin (Carlson, Orlov), 54. Connolly (Carlson, J. Vrána), 59. T. Wilson (Kempný)

New York Rangers: Georgijev (H. Lundqvist) – M. Staal (A), Pionk, Claesson, Shattenkirk, Skjei, Br. Smith – Naměstnikov, Zibanejad (A), Fast (A) – Kreider, K. Hayes, Chytil – Vesey, B. Howden, R. Strome – Gettinger, L. Andersson, Fogarty.
    Washington Capitals: Copley (Holtby) – Kempný, Carlson (A), Orlov, Niskanen, Siegenthaler, Djoos – Ovečkin (C), Bäckström (A), T. Wilson – J. Vrána, Eller, Connolly – Burakovsky, Boyd, Smith-Pelly – Jaškin, Dowd, Stephenson.

Rozhodčí: Francis Charron, Dan O'Rourke – Brad Kovachik, Shandor Alphonso

Diváci: 16 884