Ústí n/L – Most 3:4 (po pr.) | Hr. Králové – Kert Park Praha 4:3 (2:1 po s.s.) | Sudoměřice – Karviná 1:2 (kon.)
Plzeň – Rakovník 3:4 (0:1 po s.s.) | Letohrad – Pardubice 4:1 (kon.)
Elba DDM Ústí nad Labem
3:4 (0:1, 1:1, 2:1 - 0:1)
HBC Most
Sobota 24.11.2018, 11:00 • Stadion mládeže Ústí nad Labem • CROSSDOCK Extraliga • 15. kolo

Konec zápasu. (12:49:50)

46:00
    Most právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! Rychlá kombinace na celé útočné třetině nakonec vyústila v přihrávku na LUKÁŠE ZIKU, který tvrdou střelou rozhoduje!

45:31
    Oddechový čas pro hosty.

45:31
    Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Soukup – 2 min., nedovolené bránění).

45:13
    Už se hraje čtyři na čtyři, kdo ukořistí bonusový bod se dozvíme v následujících minutách!

45:01

45:00

44:34
    Malý mohl rozhodnout pro Most! Nejdříve však trefil tyčku a hned poté bekhendem procpal míček mezi nohami, jenomže ani tohle nekonči gólem!

43:13
    Hraje se čtyři na tři a hned po vhazování se síly vyrovnají.

43:13
    Vyloučení v týmu HBC Most (Zika – 2 min., hrubost).

42:58
    U Mostu zvoní tyčka po střele z poloviny hřiště!

42:37
    Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Tomáš – 2 min., podražení).

42:16
    Klobouček před hostujícím Zikou, který nyní přiznal teč a vhazovat se nebude ve středním pásmu, ale u brankáře Mostu!

41:50
    Velké emoce nyní zamíchaly hrou a mohou ještě víc! Elba totiž hraje znovu pět na tři a může utkání rozhodnout na svoji stranu!

41:13
    Vyloučení v týmu HBC Most (Chytrý – 2 min., sekání).
    Vyloučení v týmu HBC Most (Janák – 2 min., sekání).

40:13
    Elba má na hokejkách rázem obrovská elán, nyní nescházelo mnoho a po střele zřejmě od Soukupa viselo vedení Ústí na vlásku!

38:54
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Početní výhodu pět na tři domácí rychle využívají! Soukup nahrál tentokrát na MILOSLAVA KVÁŠE, jenž z pravé strany po zemi a mezi nohami prostřeluje Soukupa – 3:3!

38:49
    Vyloučení v týmu HBC Most (Valenta – 2 min., podražení).

36:58
    Vyloučení v týmu HBC Most (Krajíček – 2 min., podražení).

Ondřej Novotný

Hledáme zpravodaje pro tým Elba DDM Ústí nad Labem. Více informací na info@onlajny.com Více informací zde.

Branky a nahrávky: 30. Poláček (Bím), 35. Tomáš (Soukup), 39. Kváš (Soukup, Červinka) – 3. Chytrý (Krajíček, Chyba), 17. Bačák (Chytrý), 37. Singer (Novák, Plachý), 46. Zika (Chytrý, Chyba)

Elba DDM Ústí nad Labem: Rechtorik (Banda) – Baxa, Bím, Čejka, Červinka, Grus, Kváš, Michajličenko, Poláček, Růžička, Sedláček J., Soukup, Tomáš, Vacek, Černý, Giesel, Sedláček M., Čermák, Dörner, Haas
    HBC Most: Soukup (Tyl) – Chyba, Janák, Chmelina, Valenta, Pánov, Zika, Chytrý, Bačák, Krajíček, Malý, Pešek, Kastner, Singer, Manert, Novák, Plachý

Rozhodčí: Petr Škrobák, Michal Škrobák