Ústí n/L – Most 3:4 (po pr.) | Hr. Králové – Kert Park Praha 4:3 (2:1 po s.s.) | Sudoměřice – Karviná 1:2 (kon.)
Plzeň – Rakovník 3:4 (0:1 po s.s.) | Letohrad – Pardubice 4:1 (kon.)
SK Hokejbal Letohrad
4:1 (1:0, 1:1, 2:0)
HBC Pardubice
Sobota 24.11.2018, 16:00 • Letohrad • CROSSDOCK Extraliga • 15. kolo

Díky za pozornost a přeji pěkný zbytek sobotního podvečera. (17:47:04)

A je dobojováno. V krajském derby vítězí domácí Letohrad, který poráží soupeře z Pardubic 4:1! Nutno říct, že zaslouženě.

43:55
    Vyloučení v týmu SK Hokejbal Letohrad (Anýž – 2 min., držení protihráče).

43:32
    Vyloučení v týmu HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice (Š. Moravec – 2 min., nedovolené bránění).

43:09
    A je rozhodnuto! Do prázdné branky Pardubic se trefuje JAKUB CVEJN!

42:57
    Pardubice se sice dostaly do mírného tlaku, ale žádnou větší šanci si nevytvořily Vhazovat se bude po levici domácího brankáře.

42:21
    Vyloučení v týmu HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice (Kubeš – Osobní trest do konce utkání, nesportovní chování).
    Vyloučení v týmu SK Hokejbal Letohrad (Hejtmánek – 2 min., hrubost).

40:33
    Při míčku jsou především v posledních minutách Pardubice, ale zatím nenašli recept na zdolání pevné obrany Jelenů.

39:44
    Momentálně se hraje ve středu hřiště, ani jeden z týmů si v posledních minutách nevytvořil žádnou vylouženou šanci.

38:15
    Oba týmy hrají v plném počtu.

37:29
    Prudkou střelu Pardubic blokuje jeden z domácích hráčů, poté Letohrad vyhazuje přes všechny čáry.

36:58
    V Letohradu se nám přiostřuje, ke konfliktu došlo před domácí brankou, jelikož jeden z hostujících hráčů lehce atakoval domácího golmana. Hra však stále pokračuje 4 na 4.

36:11
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice (L. Moravec – 2 min., hákování).
    Vyloučení v týmu SK Hokejbal Letohrad (Faltus – 2 min., hrubost).

35:34
    Letohrad jde opět do dvoubrankového vedení! Po krásné akci se střelou do pravého rohu prosadil MICHAL MACHÁČEK!

34:44
    Středem hřiště se šikovně uvolnil Hejtmánek, ale jeho následná střela nebyla přesná.

34:27
    Po drobné roztržce se bude vhazovat před brankou Pardubic.

33:55
    Pardubice hrají v plném počtu.

33:24
    Letohrad si během přesilové hry zatím nic nevytvořil, Pardubice míček dvakrát vyhodily přes všechny čáry.

Milan Stehura

Branky a nahrávky: 9. Krejsa, 21. Halbrtštát (Faltus), 36. Macháček (Věchet), 44. Cvejc – 26. Moravec

SK Hokejbal Letohrad: Šimara (Novák) – Krejsa (A), F. Lux, J. Hejtmánek, Anýž, Teplý, Fajfr – D. Hejtmánek, Lajčiak (A), Bogdány, Halbrtštát, Věchet (C), Faltus, J. Lux, Cvejn, Holec, Macháček
    HBC Pardubice: Humlíček (Bitnar – Filip, A. Bucek, Novotný, Turyna, Vlasák, Deml – Česák, Förstl, J. Bucek, Š. Moravec, Zajíček, Emmer, L. Moravec, Staněk, Urbanec, Langr, Krejčí, Kubeš