Brighton – Leicester 1:1 (kon.) | Everton – Cardiff 1:0 (kon.) | Fulham – Southampton 3:2 (kon.)
Manchester Utd. – Crystal Palace 0:0 (kon.) | Watford – Liverpool 0:3 (kon.) | West Ham – Manchester City 0:4 (kon.)
Tottenham – Chelsea 3:1 (kon.)
West Ham United
0:4 (0:3)
Manchester City
Sobota 24.11.2018, 16:00 • Olympijský stadion, Londýn • Anglická Premier League • 13. kolo

Manchester City zůstává i po tomto utkání neporažen! Dnes přejel West Ham 4:0 a stále je prvním týmem v tabulce Premier League. Hned dvě branky zaznamenal Leroy Sané, nadprůměrný výkon odvedl celý tým City, West Ham dnes neměl šanci. Děkuji za sledování a u anglické Premier League na počtenou! (17:56:42)

Držení míče: 31 % : 69 %.
    Střely na branku: 1:6. Střely mimo: 5:2. Rohy: 8:1. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 6:3.

90+3
    90+3. Leroy SANÉ - 0:4

90+3
    Manchester City právě vstřelil branku!
    LEROY SANÉ dává poslední hřebíček do rakve domácích! Jesus jej našel centrem uvnitř pokutového území, z voleje tento německý reprezentant pak nabídnou příležitost proměnil. Do branky pomohl Saného střele ještě obránce Creswell.

90+2
    Necelých třicet vteřin do konce, Silva se dokonce s míčem zastavil. Domácí se o nic již nepokoušejí.

90+1
    Znovu dvě minuty nastaví Marriner, pak trápení Pellegriniho družiny bude ukončeno.

90
    Arnautoviće limituje jeho zranění, nemůže se pořádně zapojit do utkání. West Ham prakticky hraje v deseti.

89
    Zápas se dohrává, City ukazuje neuvěřitelnou přesnost přihrávek.

88
    Zabaleta na chvilku osvobodil své barvy od sevření hostů.

87
    Antonio nezvládl vybojovat míč u postranní čáry, z jeho tváře je vidět nespokojenost s dnešním utkáním.

86
    Čtyři minuty plus nastavení do konce druhé půle. Manchester v poklidu kombinuje, nepouští se ani příliš do útočných akcí.

85
    710 přihrávek už zvládli hosté, domácí více než dvakrát méně, a to 333.

84
    Někteří fanoušci West Hamu již odcházejí ze stadionu, logicky nejsou spokojení s dnešním zápasem.

83
    To nevypadá dobře. Marko Arnautović leží na hřišti a nezvedá se, už je ošetřován lékaři West Hamu. Manuel Pellegrini vyčerpal už všechny možnosti střídání.

82
    West Ham se snažil překonat obranný blok City, neúspěšně. Stále však drží Londýňané míč.

81
    Střídání v týmu Manchester City: Agüera nahrazuje Jesus.

80
    Hlavní rozhodčí Marriner dnes nastavil opravdu volnější metr, pustil i ostřejší zákrok Mahríze na Hernándeze.

Tadeáš Podolka

Branky: 11. D. Silva, 19. Sterling (Sané), 34. Sané (Sterling), 90+3. Sané (Jesus)

West Ham United: Fabiański – Zabaleta (C), Balbuena, Diop, Masuaku (46. Cresswell) – Diangana (55. J. Hernández), Rice, Obiang, Antonio – Anderson (68. Lucas Pérez) – Arnautović.
    Náhradníci: Adrián – Ogbonna, Cresswell, Noble, Carroll, J. Hernández, Lucas Pérez.

Manchester City: Ederson – Walker, Otamendi, Laporte, Delph – Gündoğan (69. Foden), Fernandinho, D. Silva (C) – Sterling (74. Mahríz), Agüero (81. Jesus), Sané.
    Náhradníci: Muric – Kompany, Stones, Mahríz, Zinčenko, Foden, Jesus.

Rozhodčí: Marriner – Ledger, Long

Diváci: 56 866