Ústí n/L – Kadaň 5:1 (kon.) | Poruba 2011 – Slavia 5:1 (kon.) | Frýdek-M. – Přerov 3:1 (kon.)
Litoměřice – Motor ČB 1:2 (po pr.) | Vsetín – Jihlava 9:2 (kon.) | Třebíč – Prostějov 3:4 (kon.)
Havířov – Kladno 1:3 (kon.)
po prodl.
HC Stadion Litoměřice
1:2 (1:0, 0:1, 0:0 - 0:1)
ČEZ Motor České Budějovice
Sobota 24.11.2018, 17:00 • Kalich Arena, Litoměřice • Chance Liga • 27. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  Pro dnešek je to odsud z Kalich Areny vše. Přeji hezký zbytek sobotního večera. (19:22:56)
   
  Velmi dramatické utkání! Jen malý kousek chyběl po celou dobu ke skórování na jedné či druhé straně. Českobudějovičtí si ale vedli o něco málo lépe a zaslouženě odváží z Kalich Areny dva body.
   
  Konec zápasu.
  61:01 Mitchell FILLMAN - 1:2
   
  61:01
  České Budějovice právě vstřelily branku!
  Hostům se povedlo po dlouhé kombinaci využít náporu na litoměřickou branku! Z pravé strany tečoval odražený kotouč MITCHELL FILLMAN. Asistence: Zdeněk Doležal, Cody Bradley
   
  60:32
  Do první akce se sice dostali litoměřičtí hokejisté, ovšem hráči Motoru je záhy obrali o kotouč. Na druhé straně posléze zakončoval David Gilbert, jehož prudkou střelu z mezikruží Michajlov přikryl k tělu.
   
  60:01
  Začalo prodloužení.
   
  Dnešní utkání sleduje 1420 diváků.
   
  Velmi dramatická třetí třetina rozzuzlení nepřinesla. Oba celky se tak stále drží za vyrovnaného stavu a vstupují do prodloužení. V jedné věci jsou ale českobudějovičtí úspěšní. Po minulém domácím zápase bez vstřeleného gólu dokázali skórovat, navíc budou mít alespoň bod.
   
  60:00
  Třetí třetina skončila.
   
  59:25
  V závěru se ještě Motor dostal do kombinace. Povedenou střelu Beránka ale dokázal Michajlov vyrazit nad sebe.
   
  58:21
  Obrovská šance Filipa Jiráska! V klíčovém momentu ale byl zblokován hokejisty Českých Budějovic. Litoměřičtí ale v nátlaku stále pokračují.
   
  57:11
  Hosté v plném počtu.
   
  56:55
  Litoměřicím se stále nedaří přesně zakončit. Střeleckých pokusů mají dostatek, žádný z nich ale nedokáže prudce překonat Strmeně.
   
  56:01
  Motoru se povedlo vyhodit kotouč až k litoměřické brance. Naproti kotouči ale vyjel Michajlov, který jej stejnou rychlostí vrátil zpět.
   
  55:21
  Litoměřičtí brzy rozehráli přesilovkový čtverec, po jehož obvodu kombinují.
   
  55:11
  Zápas v závěru ve velkém graduje! Navíc Stadion má před sebou téměř dvě minut přesilovku pět na tři díky vyloučení Zdeňka Kutláka za sekání.
   
  55:03
  Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Roman Přikryl – 2 min. + 10 min. osobní trest, vražení na hrazení). Trest odpyká Zdeněk Doležal.

  Vít Trubička

  Branky a nahrávky: 20. M. Kadlec – 22. Z. Doležal (Bradley), 62. Fillman (Z. Doležal, Bradley)


  HC Stadion Litoměřice: Michajlov (D. Dvořák) – Pavlas (C), Marcel, Smetana (A), Gaspar, Jebavý (A), Buchtela, Dluhoš – Korkiakoski, J. Kloz, M. Kadlec – Voženílek, M. Zadražil, Przybyla – Šik, M. Havelka, J. Dvořák – Machač, Jirásek.
  ČEZ Motor České Budějovice: Strmeň (Da. Svoboda II) – Pýcha, Pavlin, Fillman, Kutlák (C), Vydarený (A), Plášil – Čermák (A), Heřman, Babka – P. Novák, Gilbert, Endál – Beránek, Dančišin, Šimánek – Bradley, R. Přikryl, Z. Doležal.

  Rozhodčí: Pilný, Obadal – Lukš, Coubal

  Diváci: 1420