Ostrava – Chodov 2:5 (kon.) | Střešovice – Slavia Plzeň 5:4 (kon.) | Liberec – Panthers 3:4 (po pr.)

24:21 (11:7, 4:4, 9:10)

Je dobojováno. Chodov si zkušeně pohlídal závěr utkání, ale také celou třetí třetinu. Nutno podotknout, že Ostrava byla v utkání minimálně vyrovnaným soupeřem. V některých fázích utkání domácí naopak tlačily pražský Chodov. Lvice tak potvrdily roli favorita utkání a prodloužily opět svou neporazitelnost v letošní sezóně.

59:35
    Ostrava kombinuje před Provázkovou, ale nikdo z domácích hráček se ke střele nemůže dostat.

58:58
    Provázková kryje pokus Paulíny Hudákové. Minuta do konce, zdá se, že je rozhodnuto.

58:40
    Oddechový čas pro FBC ČPP Bystroň Group Ostrava.

58:33
    Káčová se ke střele nedostala, odpískán byl útočný faul.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:42
    Domácí jsou opět v šesti.

57:10
    Řepková se prosmýkla středem, poslala míček na pravou stranu, odkud přišla střela z hole Preisslerové, kterou Tomšová dokázala vyrazit.

56:49
    Oddechový čas pro FAT PIPE Florbal Chodov.

56:18
    Ostrava hraje v šesti!

55:55
    Ostrava kombinuje před Provázkovou, ta musí být neustále v pozoru.

55:18
    Chodov právě vstřelil branku!
    Chodov dělá velký krok k dnešnímu vítězství. Necelých pět minut před koncem přidává pátou branku NIKOL PEKÁRKOVÁ. Asistence: Martina Řepková.

54:08
    Lvice nyní zatlačily své soupeřky a Řepková nechala vyniknout Tomšovou.

53:14
    Tomšová předvedla velice nejistý zákrok, po kterém míček poskakoval kdesi v brankovišti. Obrana Ostravy si ale poradila a míček dostala do bezpečí.

52:14
    Tomšová si poradila s pokusem z pravé strany.

51:06
    Dlouhý výhoz Tomšové končí až na druhé straně u Provázkové.

Alan Šrámek

Branky a nahrávky: 41. P. Hudáková (Kapcová), 48. Vavrečková (Kapcová) – 2. Tožičková (Hanzlíková), 17. J. Vávrová (Řepková), 39. Frantíková (Tožičková), 48. Hanzlíková (Tožičková), 56. Pekárková (Řepková)

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Tomšová (Dupčáková) – Vavrečková, Kotzurová, Zuzaníková, Grossová, Kajfoszová – Vrlíková, Lacková, Šablaturová – Káčová, Šromotová, Kapcová – K. Hudáková, P. Hudáková.
    FAT PIPE Florbal Chodov: Provázková (Christiánová) – Jiráková, Tožičková, Nosková, Vrbová, Kr. Kellovská – Suchá, Frantíková, Plášková – Pekárková, Preisslerová, Řepková – J. Vávrová, Belicová, Hanzlíková.

Rozhodčí: Jakub Krátký, Pavel Vojkůvka