Ostrava – Chodov 2:5 (kon.) | Střešovice – Slavia Plzeň 5:4 (kon.) | Liberec – Panthers 3:4 (po pr.)
Ne – Vítkovice 3:7 (kon.)
PSN Tatran Střešovice
5:4 (3:1, 2:2, 0:1)
FBŠ Slavia Fat Pipe Plzeň
Sobota 24.11.2018, 17:15 • STODOLA Arena Střešovice • Extraliga žen • 12. kolo

Komentář trenéra domácích Pavla Skazka – pro nás důležitá výhra směrem k dalšímu průběhu sezóny. S výkonem tentokrát spokojeni být nemůžeme, obzvláště druhá třetina byla z naší strany tragická. Děkujeme soupeřům a hlavně naším skvělím fanouškům za pevné nervy. (20:27:15)

Komentář hostí Víta Procházky – Otevřené utkání, které se divákům muselo určitě líbit. Bohužel pro nás byl tentokrát Tatarn úspěšnější v koncovce. Utkání rozhodly naše chyby v první třetině. Přesto chválím děvčata za nasazení až do konce a zdravím všechny marody do Plzně. Děkujeme soupeři a divákům.

59:58
    Do konce zbývají dvě vteřiny a hostující hráčky mají k dispozici standartku ze středu hřiště. Tohle na gól už nevypadá.

59:30
    Hráčky Tatranu zatím svědomitě brání, ale vyhodit míček ze své obranné poloviny se jim nedaří.

59:10
    Hosté to zkouší v šesti.

57:50
    Tým SLAVIA Plzeń právě vstřelil branku! A je zaděláno na drama. DOMINIKA VATAHOVÁ upravuje skóre na rozdíl pouze jedné branky. Do konce zbývá něco přes dvě minuty. Asistence: Nikola Staňková

57:15
    Oddechový čas pro hosty.

56:58
    Teď už Ranochová, ale zasahovat musela. Plzeňské hráčky si po delší době vypracovali tlak a domácí mohou děkovat své brankářce, že skóre je stále stejné.

55:57
    Hráčkám Tatranu se daří v posledních minutách držet své soupeřky v dostatečné vzdálenosti od své brány. Těm už nezbývá mnoho času na vyrovnání.

55:12
    Prontekerová se teď dohaduje po neodpískaném zákroku s rozhdočím a vůbec jí nevaídí, že hra dávno běží.

53:44
    Zábavská pouze do bloku. U míčku jsou hosté.

52:55
    Fantastická Fialová! Brankářka zachovala v situaci 1 na 1 chladnou hlavu a nedovolila domácím skórovat.

51:45
    Staňková teď byla faulována a hráčky v bílém taky mohou rozehrávat.

51:20
    Hráčky Tatranu jsou v plném počtu.

51:00
    Plzeňské hráčky ze všech sřel míjí branku a do konce přesilovky zbývá posledních pár vteřin.

49:55
    Domácí fanoušci mohutně povzbuzují svůj tým za vstřelením branky v početní nevýhodě. Na to si však budou muset počkat, protože míček mají na svých hokejkách hráčky Plzně.

Štěpán Čuda

Branky a nahrávky: 8. Reková (Matěvosová), 17. Viplerová (TS), 20. Reková (Matěvosová), 31. Houžvičková (Kramperová), 40. Reindlová (Zabavská) – 12. Suková (Staňková), 21. Přerostová (Staňková), 34. Krňoulová (Šnebergrová), 58. Vatahová (Staňková)

PSN Tatran Střešovice: Ranochová (Drbalová) – Zikmundová, Válková, Machková – Višvaderová, Reková, Vachušková – Prontekerová, Reindlová, Lisová – Zabavská, Viplerová, Houžvičková – Matěvosová, Marko, Vlachová – Faťunová, Rybínová, Kramperová.
    FBŠ Slavia Fat Pipe Plzeň: Fišerová (Fialová) – Nachtmanová, Vostracká, Denková, Volkmannová, Havlová, Krňoulová – Křemenáková, Suková, Vatahová – Staňková, Drugdová, Böhmová – Šnebergrová, Vaníčková, Ježková – Přerostová.

Rozhodčí: Václav John, Lukáš Starý