Ostrava – Chodov 2:5 (kon.) | Střešovice – Slavia Plzeň 5:4 (kon.) | Liberec – Panthers 3:4 (po pr.)
Ne – Vítkovice 3:7 (kon.)
Ne
3:7 (2:4, 0:1, 1:2)
1. SC TEMPISH Vítkovice
Sobota 24.11.2018, 20:00 • SH Jižní Město, Praha • Extraliga žen • 12. kolo

Dnešní utkání je u konce. Vítkovice si domů vezou všechny tři body. Děkujeme moc za pozornost a někdy zase na viděnou. (21:50:18)

59:00
    Právě probíhá poslední minuta třetí třetiny. Domácí hráčky hrají stále bez brankáře.

58:26
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    SÁRA SEEVALDOVÁ se trefuje do prázdné branky! Je rozhodnuto! Asistence: Justyna Krzywaková.

58:00
    Právě probíhají poslední dvě minuty dnešního utkání.

57:58
    Hostující hráčky už asi popáté netrefily prázdnou domácí branku!

57:00
    Domácí hrají bez brankářky.

56:36
    Oddechový čas pro domácí.

55:15
    Střela Theimerové skončila sražená za domácí brankou.

54:52
    I na druhé straně to jiskří! Z přečíslení Vítkovic ale nakonec byla pouze nepřesná střela mimo tři tyče.

53:42
    Ani střela Kovaříkové neskončila gólově. Jedna z hostujících hráček jí totiž do jejího střeleckého pokusu strčila čepel hole.

52:58

52:15
    Oddechový čas pro hosty.

51:58
    Hostujícím hráčkám se poprvé povedlo vystřelit! Lobovaná střela ale nakonec přeletěla domácí branku.

50:58
    Hyršlová do své protihráčky nebezpečně vlétla a i přes neochotu si půjde sednout na dvě minuty na trestnou lavici.

50:12
    Z přečíslení 3 na 2 nakonec nic nebude. Chudá to totiž vzala všechno na sebe a tvrdou střelou hostující branku o dobrý kus minula.

49:25
    Po nehezkém zranění jedné z domácích hráček se bude konat buly za domácí brankou.

48:59
    Další chyba v domácí rozehrávce! Tentokrát střela Seevaldové skončila ale pouze sražená za domácím brankovištěm.

Libor Kokoška

Hledáme zpravodaje pro tým Ne. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 6. Šebestová (Kubišová), 13. Chudá (V. Beránková), 44. Surá – 7. Z. Šponiarová, 11. Krzywaková (Husková), 12. Hermannová (vla.), 15. Boľová (Peterková), 21. Seevaldová (Z. Šponiarová), 47. Husková, 59. Seevaldová (Krzywaková)

Ne: Karli (Papoušková) – Hermannová, Billá, V. Beránková, Šnajberková, Polívková, Kleinová – Surá, Pisárová, Hyršlová – Procházková, Řezáčová, Pálková – Kubišová, Kovaříková, Šebestová – Chudá.
    1. SC TEMPISH Vítkovice: Příleská (Klečková) – Ďuríková, Kolářová, Peterková, Seevaldová, Theimerová, Planková – Suchánková, Boľová, Trošková – Z. Šponiarová, Enenkelová, Šupáková – Husková, Hyršová, Suchánková – Krzywaková, Mikulová.

Rozhodčí: Jelínek Jiří, Libecajt Josef