SHK Hodonín – Tábor 5:3 (kon.) | Opava – Pelhřimov 9:0 (kon.) | Nový Jičín – Písek 3:2 (2:1 po s.n.)
Kopřivnice – Mor. Budějovice 2:5 (kon.) | Šumperk – Žďár n/S 2:3 (po pr.)

Žďár právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto, Žďár vítězí! Z první útočné akce hostů v prodloužení vznikla pěkná kombiance, na jejímž konce byl JAN WASSERBAUER, který měl po přihrávce odkrytou branku a tak tam bez problémů poslal kotouč. Asistence: David Čermák a Martin Pleva.
    36:24 Daniel HROCH - 2:2

36:24
    Draci právě vstřelili branku!
    Šumperk ještě před koncem druhé třetiny srovnává! Po vyhraném vhazování se od modré napřáhl Gewiese. Jeho střelu ještě dokázal tečovat MICHAL ROMANČÍK. Na to už Loubal nemohl zareagovat. Asistence: Petr Gewiese a Ivan Ďurač.
    25:22 David ČERMÁK - 1:2

25:22
    Žďár otáčí zápas! DAVID ČERMÁK se dostal do střelecké pozice a poslal kotouč přesně k pravé tyči Halodovi branky. Asistence: Jakub Peslar a Jan Hasoň.
    23:27 Ondřej STEHLÍK - 1:1

23:27
    Žďár dává gól v oslabení! Při rozehře zachyboval Romančík. K puku se nakonec dostal ONDŘEJ STEHLÍK, který jel na Ondřeje Halodu sám. Nájezd vyřešil bekhendovým blafákem. Asistence: Marek Prokš.
    21:17 Ivan ĎURAČ - 1:0

21:17
    Šumperk jde do vedení! Po dělovce Řezáče se k dorážce dostal IVAN ĎURAČ. Ten už kotouč do branky dostal. Asistence: Jakub Řezáč a Michal Romančík.

Jaroslav Svoboda

Lukáš Mihal

Branky a nahrávky: 22. Ďurač (Řezáč, Romančík), 37. Romančík (Gewiese, Ďurač) – 24. Stehlík (Prokš), 26. Čermák (Peslar, Hasoň), 61. Wasserbauer (Čermák, Pleva)

DRACI PARS ŠUMPERK: O. Haloda (Polívka) – Vaněk, Gewiese, Drtil, M. Haloda, Řezáč, Sedlák – Pokorný, Romančík, Hroch, Ďurač, Urban, Plášek, Králík, Šíp, Antonov, Blecha, Čuřík, Ostřanský.
    SKLH Žďár nad Sázavou: Loubal (Kulich) – Kolda, Pika, Koželuh, Lojek, Pleva, Hort, Peslar – Gregar, Kovářů, Prokš, Kunstmüller, Bureš, Kadlec, Čermák, Kuřítko, Hasoň, Stehlík, Wasserbauer.

Rozhodčí: Škach – Urubčík, Kleprlík