SHK Hodonín – Tábor 5:3 (kon.) | Opava – Pelhřimov 9:0 (kon.) | Nový Jičín – Písek 3:2 (2:1 po s.n.)
Kopřivnice – Mor. Budějovice 2:5 (kon.) | Šumperk – Žďár n/S 2:3 (po pr.)
DRACI PARS ŠUMPERK
2:3 (0:0, 2:2, 0:0 - 0:1)
SKLH Žďár nad Sázavou
Sobota 24.11.2018, 17:00 • ZS Šumperk • 2. liga - Jih a Východ (ČR) • 20. kolo

Tímto se s Vámi loučím, děkuji Vám za pozornost a přeji Vám pěkný večer. (19:18:15)

Zápas je u konce a Žďár si nakonec odveze dva body, jeden bud zůstane v Šumperku. Celé utkání bylo velmi vyrovnané, rozhodla ale jedna povedené akce plamenů, které tak slaví výhru po prodloužení.

60:50 Jan WASSERBAUER - 2:3

60:50
    Žďár právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto, Žďár vítězí! Z první útočné akce hostů v prodloužení vznikla pěkná kombiance, na jejímž konce byl JAN WASSERBAUER, který měl po přihrávce odkrytou branku a tak tam bez problémů poslal kotouč. Asistence: David Čermák a Martin Pleva.

60:28
    Kotouč jako první získal Šumperk a nikam nespěchá. V klidu kombinuje na své polovině hřiště.

60:01

Třetí třetina nám branku nepřinesla a tak se půjde do prodloužení, které se bude hrát pět minut tři na tři. Pokud branka nepadne, půjde se do samostatných nájezdů.

60:00

59:16
    Hosté byli usazení v útočném pásmu. Tam po chvíli udělali chybu a dopředu jel sám Hroch, branku ale nedokázal vstřelit.

58:18
    Nyní ale ještě útočil Šumperk, obrana hostů si ale skvěle poradila.

57:30
    Žďár je nyní aktivnější a hraje převážně v útoku. Tam ale nemůže vymyslet nic nebezpečného.

56:50
    Žďár oslabení zvládl. Následovat bude vhazování ve středním pásmu.

56:20
    Draci jsou velmi rychle zpět v pásmu, tam ale nemají kotouč plně pod kontrolou.

56:03
    Plameny nyní zahrozily i v oslabení, Haloda si ale se střelou poradil.

55:18
    Drtil mezitím vystřelil ještě dvakrát, Loubal ale oba pokusy zlikvidovat. Poté se už Žďár osvobodil.

54:57
    Šumperk je v útočném pásmu i po zblokované střele Drtila.

54:41
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Stehlík.

Jaroslav Svoboda

Lukáš Mihal

Branky a nahrávky: 22. Ďurač (Řezáč, Romančík), 37. Romančík (Gewiese, Ďurač) – 24. Stehlík (Prokš), 26. Čermák (Peslar, Hasoň), 61. Wasserbauer (Čermák, Pleva)

DRACI PARS ŠUMPERK: O. Haloda (Polívka) – Vaněk, Gewiese, Drtil, M. Haloda, Řezáč, Sedlák – Pokorný, Romančík, Hroch, Ďurač, Urban, Plášek, Králík, Šíp, Antonov, Blecha, Čuřík, Ostřanský.
    SKLH Žďár nad Sázavou: Loubal (Kulich) – Kolda, Pika, Koželuh, Lojek, Pleva, Hort, Peslar – Gregar, Kovářů, Prokš, Kunstmüller, Bureš, Kadlec, Čermák, Kuřítko, Hasoň, Stehlík, Wasserbauer.

Rozhodčí: Škach – Urubčík, Kleprlík