Sereď – Žilina 1:1 (kon.) | Zlaté Moravce – Podbrezová 1:0 (kon.) | Senica – Michalovce 2:4 (kon.)
Trnava – Nitra 2:3 (kon.) | Slovan Bratislava – Ružomberok 1:1 (kon.) | Dunajská Streda – Trenčín 0:0 (kon.)
FC Spartak Trnava
2:3 (0:1)
FC Nitra
Sobota 24.11.2018, 14:00 • Štadión Antona Malatinského • Niké liga • 16. kolo

Přeju hezký zbytek sobotního odpoledne a u dalších online přenosů zase někdy napočtenou. (16:08:13)

Máme za sebou skvělé utkání, ve kterém Nitra zvítězila na hřišti Trnavy 3:2. O první branku se postaral nešťastzník Janso, který si do vlastní branky srazil střelu Šimunoviče. DOmácím se v rudhém poločase povedlo během dvou minut převrátit skóre na svoji stranu. Nejprve vyrovnal na 1:1 tečovanou střelou Gruzínec Čanturišvili, na 2:1 pak dával Yilmaz. Vše nasvědčovalo výhře domácích, jenže v první nastavené minutě druhé půle vyrovnal Taiwo, jež stál ve správný čas na správném místě. Avšak to nebylo vše, v poslední akci utkání rozehrál Fabry přímý kop, který byl zdí přizvednut přímo k nohám Machovce a ten v tváří v tvář Chudému nezaváhal a vystřelil pro svůj tým velmi důležité tři body. Nitra se díky vítězství posunula na sedmé místo hned za svého dnešního soupeře, za kterým zaostává jen kvůli horšímu skóre.

90+6

90+5
    Nitra právě vstřelila branku!
    To je neskutečné! ! Přímý kop Fabryho byl zdí tečován přímo k nohám JAROSLAVA MACHOVCE, který z bezprostřední blízkosti rozhoduje o vítězství Nitry 3:2!

90+3
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Erik Grendel (FC Spartak Trnava).

90+2
    A Taiwo se mohl stát velkým hrdinou závěru zápasu! Tentokráte se opřel do centru z levé strany, skvělý zákrok však předvedl Chudý!

90
    Tak to je šok pro domácí! V poslední minutě základní hrací doby se do obrovské šance dostal hostující hráč, jehož střelu z branky ještě odvrátil obránce, míč však byl vykopnut přímo k nohám ABDULRAHAMANA TAIWA, který neměl sebemenší problém trefit prázdnou branku, je vyrovnáno!

89
    Střídání v týmu FC Spartak Trnava: ze hřiště odchází Davit Schirtladze, přichází Lukáš Lupták.

88
    Obrovská šance na vyrovnání! Do centru se patičkou trefil Kuník. Jeho slabý pokus doputoval k Taiwovi, jež byl ale příliš blízko gólmanovi a nedokázal tak zakončit gólově!

87
    I přímý kop byl odvrácen obranou, čas hostujících se krátí velmi rychle.

86
    Žlutou kartu dostává Jiří Kulhánek (FC Spartak Trnava).

86
    Na rohový kop se stáhli všichni domácí vyjma jednoho hráče, i to byl jeden z důvodů, proč byl roh odvrácen.

85
    Taiwův nebezpečný střílený centr do vápna odvrátil obránce na roh.

84
    Na centr za obranu nereagoval žádný ze spoluhráčů, míč sbírá Chudý.

83
    Nastřelená ruka nitranského hráče, čas se krátí a to přesně vyhovuje domácím.

82
    Centr Grendela do pokutového území měl parametry, v hlavičkovém souboji ovšem zvítězil obránce.

81
    Střídání v týmu FC Spartak Trnava: ze hřiště odchází Kubilay Yilmaz, přichází Fabian Miesenböck.

80
    Do konce utkání zbývá deset minut, podaří se Trnavě udržet jednobrankové vedení?

Milan Huppert

Branky: 55. Čanturišvili, 57. Yilmaz – 6. Janso (vla.), 90. Abdulrahman, 90+5. Machovec

Karty:   38. Ghorbani (TRN), 42. Grendel (TRN), 86. Kulhánek (TRN) – 55. Fábry (NIT), 63. Machovec (NIT)   90+3. Grendel (TRN)

FC Spartak Trnava: Chudý – Oravec, Tóth, Greššák (C), Janso (35. Ghorbani) – Schirtladze (89. Lupták), Kulhánek – Jirka, Grendel, Čanturišvili – Yilmaz (81. Miesenböck).
    Náhradníci: Rusov – Horník, Ghorbani, Dangubič, Miesenböck, Małecki, Lupták.

FC Nitra: Hroššo – Kuník, Križan, Farkaš, Chovanec – Šimončič (C) (62. Machovec), Charizopulos – Abdulrahman, Fábry, Čeredničenko (71. Guláš) – Vestenický (62. Chobot).
    Náhradníci: Šípoš – Chobot, Guláš, Macho, Machovec, Fábry, Vrábel.

Rozhodčí: Ziemba P. (Svk)