Sereď – Žilina 1:1 (kon.) | Zlaté Moravce – Podbrezová 1:0 (kon.) | Senica – Michalovce 2:4 (kon.)
Trnava – Nitra 2:3 (kon.) | Slovan Bratislava – Ružomberok 1:1 (kon.) | Dunajská Streda – Trenčín 0:0 (kon.)
ŠK Slovan Bratislava
1:1 (0:1)
MFK Ružomberok
Sobota 24.11.2018, 14:00 • stadion Pasienky, Bratislava • Niké liga • 16. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (16:01:27)

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 6:1. Rohy: 13:3. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 14:16.

Je konec. Slovan Bratislava nakonec remizoval s Ružomberokem 1:1. Začátek utkání byl hodně pasivní, ale po půl hodině hry měl Slovan několik šancí, ovšem ani jednu nevyužil a to potrestal ve 44. minutě Kristi Qose, který zakončil z voleje po centru z levé strany. Ve druhém poločase se domácí snažili a nakonec se vyplatilo, když se v 75. minutě prosadil Holman z voleje k pravé tyči. Těsně před koncem nastaveného času mohli domácí rozhodnout, ale zakončení hlavou skončilo v moci Macíka.

90+4

90+4
    Obrovská šance Slovanu na rozhodnutí, ale po centru z pravé strany hlavičkoval domácí hráč jen do rukou Matúše Macíka!