Rotherham – Sheffield Utd. 2:2 (kon.)
Rotherham United
2:2 (0:1)
Sheffield United
Sobota 24.11.2018, 13:30 • AESSEAL New York Stadium, Rotherham • Anglická Championship

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezkou sobotu a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (15:38:26)
    Rotherham v letošní sezóně vybojoval v devíti domácích zápasech už 16 bodů. Vloni jich za 23 zápasů získal 21. Rotherham doma bodoval v sedmi zápasech v řadě a to hrál proti týmům jako Derby, Stoke, nebo dnes Sheffield United

Utkání je u konce a i když to vypadalo, že si hosté odvezou všechny body, nakonec došlo k dělbě. Jako první se po přestávce prosadili domácí, když v 66. minutě završil mírnou převahu Jon Taylor a dokonce to vypadalo, že Rotherham dosáhne i na obrat. Nejblíže branky byl Ajayi, jenže ten nevyužil ani svou druhou obrovskou šanci a tak udeřilo na opačné straně. V 85. minutě si na centr nejlépe naskočil Chris Basham a Sheffield opět vedl. Jenže poslední slovo si vzali domácí, přesněji střídající Jamie Proctor, který ve druhé nastavené minutě rozhodl o výsledku 2:2.

90+6

90+5
    Opět se opět chystá k odkopu a bude možná tím posledním, kdo do míče kopne.

90+4
    Nepřesná akce skončila míčem v zámezí, Rodák s rozehráním určitě nebude pospíchat.

90+3
    Ještě ale není dobojováno, hosté jsou u míče a určitě se pokusí o pozdní úder.
    90+2. Jamie PROCTOR - 2:2

90+2
    Rotherham právě vstřelil branku!
    Domácí to dokázali a srovnali! Už to vypadalo, že se Sheffieldu podaří centr z pravé strany odvrátit, ale míč se odrazil na nohu JAMIEHO PROCTORA a ten střelou z první propálil Hendersona. Domácím tak vyšlo střídání a mohou se radovat ze stavu 2:2, na lavičce hostů samozřejmě panuje smutek.

90+1
    Zleva centroval Newell, chyběla tomu ovšem přesnost. Henderson se v poklidu chystá k odkopu od vlastní branky.

90
    Bude se nastavovat pět minut!

90
    Střídání v týmu Sheffield United FC: ze hřiště odchází Billy Sharp, přichází Marvin Johnson.

89
    Je to tak, do hry se podívá Johnson.

88
    A jak to tak vypadá, na lavičce Sheffieldu se chystá ještě jedno střídání.

87
    Střídání v týmu Rotherham United: ze hřiště odchází Zak Vyner, přichází Kyle Vassell.
    Střídání v týmu Rotherham United: ze hřiště odchází Ryan Williams, přichází Jamie Proctor.

87
    Střídání v týmu Sheffield United FC: ze hřiště odchází Mark Duffy, přichází Richard Stearman.

86
    Chystá se střídání na obou stranách.
    85. Chris BASHAM - 1:2

85
    Sheffield United právě vstřelil branku!
    Tak to je pro domácí velký šok... Po několika šancích totiž udeřilo na druhé straně. Po centru z levého křídla si na míč naskočili Freeman a také CHRIS BASHAM, který byl také tím posledním, kdo se míče dotkl a zblízka jej usměrnil do branky.