Korona – Zabrze 4:2 (kon.) | Lech Poznaň – Wisła Pł. 2:1 (kon.) | Cracovia – Śląsk 1:1 (kon.)
KKS Lech Poznaň
2:1 (2:1)
Wisła Płock
Sobota 24.11.2018, 18:00 • INEA Stadion, Poznań • Polská Ekstraklasa • 16. kolo

Zápas 16. kola polské nejvyšší soutěže mezi Lechem Poznaň a Wisłou Płock skončil výhrou domácího celku 2:1. Domácí nebyli v prvním poločas lepším týmem, avšak dokázali odpovědět na gól soupeře a do kabin se šlo za stavu 2:1 pro Lech. Po změně stran domácí své vedení ve velké pohodě drželi a soupeře prakticky nepustili do žádné šance. (19:59:43)

90+5

90+5
    Zápas je nastavený již o pět minut, teď už ale bude následovat konec.

90+4
    Žlutou kartu dostává Karol Angielski (Wisła Płock), který zastavil faulem rodící se protiútok mířící na opuštěnou bránu.

90+4
    Dost možná poslední standardka pro hosty. Do vápna jde i gólman Dähne.

90+3
    Střídání v týmu KKS Lech Poznań: ze hřiště odchází Christian Gytkjaer, přichází Dioni Villalba.

90+2
    Marcin Wasielewski zůstal na trávníku a na nohy teď zamozřejmě pospíchat nebude.

90+1
    Zápas se bude nastavovat ale ještě o čtyři minuty. V nastavení prvního poločasu padly dva góly, dočkáme se dalšího?

90
    Již se hraje poslední minuta normální hrací doby. U balonu jsou domácí a zdá se, že si závěr pohlídají.

89
    Po faulu domácího kapitána Tiby budou u míče ještě hosté. Rozehrávat budou z vlastní poloviny.

88
    Hraje se vyloženě jen mezi vápny a domácí tak mohou být v klidu. Konec zápasu se rychle blíží.

87
    Z velké dálky pálil po získání balonu Furman, jeho rána šla hodně nad bránu.

85
    Střídání v týmu Wisła Płock: ze hřiště odchází Nico Varela, přichází Calo Oliveira.

84
    Z levé strany skoro až od brankové čáry centroval do vápna Kostewycz, hostující defenziva byla ale pozorná.

83
    Domácí jsou stále o krok vepředu a svému soupeři nic moc nedovolují.

81
    Zdálo by se, že hosté začnou hrát v závěru zápasu vabank. Zatím se ale nic takového neděje.

79
    Hráčům Wisly se čas rychle krátí. V posledních minutách ale nehrají v ideálním rozpoložení a balon drží hlavně domácí.

77
    Střídání v týmu Wisła Płock: ze hřiště odchází Giorgi Merebaszwili, přichází Semir Štilić.

76
    Střídání v týmu Wisła Płock: ze hřiště odchází Damian Rasak, přichází Karol Angielski.