Detroit – Buffalo 2:3 (1:2 po s.n.) | NY Islanders – Carolina 4:1 (kon.) | Pittsburgh – Columbus 4:2 (kon.)
Florida – Chicago 4:5 (po pr.) | Toronto – Philadelphia 6:0 (kon.) | St. Louis – Winnipeg 4:8 (kon.)
Montreal – Boston 2:3 (kon.) | Colorado – Dallas 3:2 (kon.) | Los Angeles – Vancouver 2:4 (kon.)
Vegas – San Jose 6:0 (kon.) | Arizona – Calgary 1:6 (kon.)
New York Islanders
4:1 (2:0, 1:0, 1:1)
Carolina Hurricanes
Neděle 25.11.2018, 01:00 • Barclays Center, New York • NHL

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (03:37:12)

Dnešní utkání sledovalo 10 015 diváků.

1. Josh BAIELY (NYI) 1 + 1
    2. Thomas GREISS (NYI) 26 zák., 1 gól, 96,3%
    3. Valtteri FILPPULA (NYI) 1 + 0.

Československá stopa v utkání:

Náhradní gólman Caroliny Petr Mrázek do zápasu nezasáhl.

STATISTIKA STŘEL NA BRANKU:

New York Islanders: 19

Carolina: 27.

Je konec, New York Islanders dnes vítězí celkem jasně 4:1 nad Carolinou, která od druhé třetiny nehrála úplně špatně, ale hosty srážela koncovka. O osudu utkání hodně napověděla již první třetina, která vyzněla jasně ve prospěch domácích. Hosté se od druhé třetiny hodně zlepšili, ale smazat ztrátu se jim již nepovedlo a z ledu Islanders si tak neodvezou ani bod.

59:12
    Probíhá poslední minuta zápasu, který se již pouze dohrává, o vítězi je již delší dobu rozhodnuto.

58:35
    Již necelá minuta a půl nás dělí od závěrečného hvizdu a vypadá to, že Carolina se ani nepokusí o hru bez brankáře, třígólová ztráta je již zřejmě pro hosty neřešitelná.

58:02
    Hosté stále v pěti, s brankářem v brance, puk ve středním pásmu.

57:22
    Nepřesná rozehrávka Caroliny, je odpískán icing, hra se stěhuje před Darlinga.

56:42
    Hosté pravděpodobně budou zkoušet hru bez brankáře, ke které by měli sáhnout co nejdříve, chtějí-li ještě oživit naději na body.

56:07
    Až nyní se hosté dostávají do třetiny Ostrovanů.

55:53
    Carolině se nyní nedaří rozehrávka podle představ.

55:08
    Další bravurní zákrok Darlinga, který nyní zneškodnil Clutterbuckovo střelu z voleje, z mezikruží.

54:29
    Valtteri Filppula (NY Islanders) nyní zkoušel zajímavou fintu, kdy se pravou rukou pokusil poslat puk kolem levého betonu Darlinga do branky Hurricanes, ale gólman byl úspěšnější.

54:15
    Dlouhý pas na Ferlanda, který se ale k puku nedostal, hrají domácí.

53:50
    Thomas Greiss (NY Islanders) má puk ve své lapačce a raději přerušuje hru.
    53:23 Justin WILLIAMS - 4:1

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 4. Filppula (Komarov, Mayfield), 10. Beauvillier (Jo. Bailey, Barzal), 34. Jo. Bailey (B. Nelson, Lee), 49. Pelech (Lee, B. Nelson) – 54. Williams (Wallmark, D. Hamilton)

New York Islanders: Greiss (Lehner) – Boychuk, Leddy, Pulock, Hickey, Mayfield, Pelech – Jo. Bailey, Barzal, Beauvillier – Eberle, B. Nelson, Lee – Komarov, Filppula, Kühnhackl – Clutterbuck, Fritz, Johnston.
    Carolina Hurricanes: Darling (Mrázek) – D. Hamilton, Slavin, Faulk, de Haan, T. van Riemsdyk, T. Carrick – T. Teräväinen, Aho, Ferland – Williams, J. Staal, B. McGinn – Svečnikov, Wallmark, Martinook – Di Giuseppe, V. Rask, Foegele.

Rozhodčí: Luxmore, McCauley – Suchánek, Cherrey

Diváci: 10 015