Detroit – Buffalo 2:3 (1:2 po s.n.) | NY Islanders – Carolina 4:1 (kon.) | Pittsburgh – Columbus 4:2 (kon.)
Florida – Chicago 4:5 (po pr.) | Toronto – Philadelphia 6:0 (kon.) | St. Louis – Winnipeg 4:8 (kon.)
Montreal – Boston 2:3 (kon.) | Colorado – Dallas 3:2 (kon.) | Los Angeles – Vancouver 2:4 (kon.)
Vegas – San Jose 6:0 (kon.) | Arizona – Calgary 1:6 (kon.)
Pittsburgh Penguins
4:2 (3:1, 1:1, 0:0)
Columbus Blue Jackets
Neděle 25.11.2018, 01:00 • PPG Paints Arena, Pittsburgh • NHL

Československá stopa v utkání:

Dominik Simon (PIT) 0+1, 3 střely, čas na ledě 15:59
    Lukáš Sedlák (CBJ) 0+0, 0 střel, čas na ledě 6:13 (04:02:01)

1. Jake Guentzel (PIT) 3+0
    2. Sidney Crosby (PIT) 0+2
    3. Kris Letang (PIT) 0+3

Statistiky: Střely na bránu: 36-39; Zablokované střely: 13-14; Vhazování: 39%-61%; Hity: 31-41; Přesilové hry: 0/1-0/1; Trestné minuty: 2-2.

Jake Guentzel vstřelil svůj první hattrick v NHL a výraznou měrou se podepsal pod skvělý obrat Pittsburghu, který na domácím ledě zvládl náročný zápas proti Columbusu i zásluhou skvělého brankáře Caseyho DeSmitha, který sehrál důležitou roli zejména v závěru utkání. Opomenout nelze ani obránce Krise Letanga, který zaznamenal tři asistence. Konečný výsledek zajímavého utkání v PPG Paints Areně. Pittsburgh Penguins 4 Columbus Blue Jackets 2.

59:40
    Casey DeSmith vyrazil střelu Blue Jackets z pravého kruhu pro vhazování a poté ho dokázal zmrazit pod lapačkou. Columbus si vyžádal oddechový čas.

59:15
    Sidney Crosby bekhendovou střelou minul prázdnou bránu, zakázané uvolnění se ale pískat nemůže, protože domácí hokejisté hrají v oslabení.

59:00
    Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

57:48
    Jen, co Joonas Korpisalo opustil bránu, jeden z hráčů Penguins fauloval za vlastní bránou. Bryan Rust byl vyloučen na dvě minuty za podržení a hosté mají naději.

57:35
    Joonas Korpisalo si před pár okamžiky připsal další dobrý zákrok, když vyrazil střelu Penguins z levého kruhu.

56:27
    Joonas Korpisalo vyrazil střelu Penguins z ostrého úhlu a další snahu domácích hokejistů zastavilo postavení mimo hru, po kterém následuje poslední reklamní přestávka.

54:29
    Dvojice hráčů Columbusu u levé tyče Caseyho DeSmitha nepřekonala a následuje komerční přestávka.

53:46
    Penguins si vytvořili obrovský tlak a Tanner Pearson mohl skórovat u pravé tyče, jenže bekhendovou střelou z úhlu a blízkosti bránu hostů přestřelil.

51:47
    Vyloučený Nick Foligno je zpět na ledě a Pittsburghu se úvodní přesilovou hru zápasu využít nepodařilo.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

51:31
    Jevgenij Malkin zvedl v pravém kruhu hlavu a střelou zápěstím těsně nad ledem mířil k přední tyči brány, jenže Joonas Korpisalo dokázal puk lapačkou vytáhnout.

49:47
    Nick Foligno byl vyloučen na dvě minuty za sekání a Pittsburgh si zahraje první přesilovou hru zápasu.
    48:54 Spektakulární zákrok v podání Caseyho DeSmitha!

48:54
    Artěmij Panarin na levém křídle vyrazil do přečíslení čtyři na jednoho a na opačné straně útočného pásma našel krásnou diagonální přihrávkou Alexandera Wennberga, který z úhlu mířil ke vzdálenější levé tyči, jenže Casey DeSmith puk vyrážečkou v rozštěpu vyrazil!

48:15
    Anthony Duclair vystřelil na pravém křídle z úhlu a jeho pokus od hrazení zřejmě trefil jeho clonícího spoluhráče.

47:56
    Hra má obrovský spád a Penguins se snaží vstřelit pátý gól v zápase, zatímco Columbus vrátit se zpět do hry.

47:05
    Jake Guentzel vystřelil na levém křídle z úhlu a připravený Joonas Korpisalo puk ukryl v lapačce.

46:25
    Hra byla přerušena a za dvoubrankového vedení Penguins 4:2 dostává prostor krátká reklamní přestávka.

45:02
    Penguins se nepodařilo rozehrát a proti domácímu týmu se pískalo zakázané uvolnění. Hra byla přerušena.

44:39
    Phil Kessel na bodu pravého kruhu pro vhazování po přihrávce zpoza brány vypálil bez přípravy, na přední tyči ale našel pouze hruď pozorného Joonase Korpisala.

43:50
    Sidney Crosby na ose útočného pásma napřáhl od modré čáry ke tvrdé střele s příklepem, která byla zablokována.

43:33
    Ryan Murray napřáhl na vrcholu levého kruhu ke tvrdé střele s příklepem, kterou Casey DeSmith podržel v náručí a přerušil hru.

42:50
    Joonas Korpisalo si u své levé tyče pohlídal volný kotouč a rychle ho zmrazil ve své lapačce. Hra přerušena.

42:15
    Derick Brassard se snažil prosadit v blízkosti pravé tyče, jenže puk netrefil dobře a Joonas Korpisalo ho vyrazil.

42:00
    Bryan Rust se málem řítil do samostatného úniku, jenže Scott Harrington ho dobruslil a puk mu skvěle vypíchl.

40:32
    Blue Jackets se dostali na křídle ke střele, kterou pozorný Casey DeSmith vyrazil mimo tři tyče své brány.
    Staňte se fanoušky NHL.cz na Twitteru!

40:01
    V Pittsburghu začala závěrečná část utkání, do které Penguins vstupují s dvoubrankovým vedením 4:2.

40:01

Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 28-24; Zablokované střely: 8-8; Vhazování: 43%-57%; Hity: 25-31; Přesilové hry: 0/0-0/0; Trestné min.: 0-0.

Třetí třetina začne přibližně v 3:09.

Prostřední část utkání byla taktéž bohatá a nabídla několik zajímavých okamžiků, včetně dvou branek. Cam Atkinson v polovině zápasu dostal Columbus na dostřel, jenže necelých pět minut před přestávkou zkompletoval svůj první hattrick v NHL útočník Jake Guentzel. Skóre po druhé třetině parádního utkání. Pittsburgh Penguins 4 Columbus Blue Jackets 2.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00
    39:55 Neuznaná branka v podání Phila Kessela kvůli ofsajdu

39:55
    Tanner Pearson napřáhl na vrcholu mezikruží k táhlé střele zápěstím, kterou Joonas Korpisalo vyrazil levým betonem a dojíždějící Phil Kessel z pravého kruhu poslal puk mezi betony brankáře Columbusu do sítě! Gól ale nakonec neplatil kvůli postavení mimo hru a Coach Challenge.

39:00
    Do konce druhé třetiny zbývá odehrát 1 minuta.

39:00
    Kris Letang na vrcholu mezikruží krásnou střelou zápěstím mířil do pravého horního rohu brány, Joonas Korpisalo ale puk dobře viděl a předvedl krásný semafor.

38:35
    Pierre-Luc Dubois a Artěmij Panarin nemohl pokračovat v akci, protože se ocitli v postavení mimo hru.

38:24
    Blue Jackets z tlaku vytěžili táhlou střelu, kterou Casey DeSmith levým ramenem vyrazil mimo ledovou plochu.

38:06
    Lukáš Sedlák hodně dlouho držel puk za bránou Penguins, do zakončení se ale dostat nedokázal.

37:22
    Blue Jackets se nepodařilo rozehrát a puk zamířil na zakázané uvolnění. Vhazování před Joonasem Korpisalem.
    35:54 Jake GUENTZEL - 4:2

35:54
    Pittsburgh právě vstřelil branku!
    Kris Letang na pravém křídle vypálil z ostrého úhlu a po zákroku Joonase Korpisala se dostal k dorážce v blízkosti pravé tyče Dominik Simon, který sice brankáře Columbusu nepřekonal, JAKE GUENTZEL ale bekhendovou střelou z mezikruží ano, když zamířil pod horní tyč a zkompletoval svůj první hattrick v kariéře NHL! Čepice létají na led. Asistence: Dominik Simon a Kris Letang.

35:11
    Columbus rychle vyčistil útočné pásmo, protože čároví rozhodčí signalizoval postavení mimo hru.

34:39
    Blue Jackets se na pravém křídle ocitli v postavení mimo hru a hráči si mohli na chvíli oddechnout.

34:18
    Blue Jackets se u levé tyče dostali ke střele, která byla přizvednuta a skončila v ochranné síti. Komerční přestávka.
    33:04 Cam ATKINSON - 3:2

33:04
    Columbus právě vstřelil branku!
    CAM ATKINSON předvedl během přečíslení tři na dva nádhernou individuální akci, když nejprve na ose zavezl puk do útočného pásma a na vrcholu pravého kruhu napřáhl k táhlé střele zápěstím, která těsně nad ledem prošla mezi bruslemi klečícího Jacka Johnsona i betony Caseyho DeSmitha! Asistence: Brandon Dubinsky.
    31:25 Anthony Dunclair a jeho šance po objetí brány Pens

31:25
    Anthony Duclair rychle objel bránu a poté se snažil puk po ledě zasunout do sítě, jenže Casey DeSmith ho vleže fantasticky zastavil svým pravým betonem! Skvělý zákrok brankář Pens.

31:18
    Blue Jackets na levém křídle vystřelili od modré čáry a Casey DeSmith vkleče puk na přední tyči vyrazil.
    30:45 Gól Columbusu byl odvolán kvůli nedovolenému bránění

30:45
    Alexander Wennberg sice z levého křídla a ostrého úhlu poslal puk do odkryté sítě, jenže gól neplatil kvůli nedovolenému bránění brankáři! Prostor dostává komerční přestávka.

30:31
    Jake Guentzel u pravé tyče předvedl nádherný pohyb a z blízkosti bekhendovou střelou otřel puk zřejmě o horní tyč! Málem měl hattrick!

30:05
    Penguins napřáhli na pravém křídle ke tvrdé střele s příklepem, kterou Joonas Korpisalo s problémy vytáhl mimo.

29:39
    Kris Letang na levém křídle vystřelil od modré čáry a jeho střela byla na vrcholu kruhu zablokována.
    28:10 Bryan Rust se řítil po chybě Murrayho sám na bránu!

28:10
    Ryan Murray na levém křídle na útočné modré čáře při pokusu o střelu promáchl puk a Bryan Rust se řítil do samostatného úniku, který na vrcholu pravého kruhu zakončil táhlou střelou zápěstím, jenže Joonas Korpisalo rychle vyjel ze své brány a puk vkleče podržel ve svém náručí!

27:56
    Seth Jones na bodu pravého kruhu napřáhl ke střele zápěstím, kterou Casey DeSmith hrudí vyrazil mimo.

27:15
    Joonas Korpisalo si v rychlém sledu připsal dva zákroky, když nejprve vyrazil střelu Penguins na levém křídle od hrazení vyrážečkou a pokus Juusa Riikoly z opačné strany našel v lapačce.

26:40
    Brian Dumoulin podél hrazení nahodil puk za bránu Columbusu, jenže žádný ze spoluhráčů ho nedojel.

26:02
    Blue Jackets v levém kruhu vystřelili ihned po vhazování a Casey DeSmith puk sevřel v náručí. Po přerušení hry následuje krátká reklamní přestávka.

25:59
    Blue Jackets si vytvořili velký tlak po dobré pasáži Penguins a za bránou tak dlouho bojovali o puk, až nakonec skončil na síti a rozhodčí hru po pár sekundách přerušili.

24:56
    David Savard to udělal chytře, když střelu z vrcholu pravého kruhu schoval za jednoho z hráčů Penguins, Casey DeSmith si ale puk našel a hrudí ho vyrazil mimo.

23:48
    Columbus vyrazil do nadějného přečíslení tři na dva, jenže kombinace hostů byla příliš pomalá a pravém kruhu obranného pásma ji rozbil pozorný Juuso Riikola.

23:30
    Seth Jones na pravém křídle po zpětné přihrávce podél hrazení vystřelil z úhlu a Casey DeSmith si připsal rutinní zákrok. Kolem brány Pens daleko nikde nikdo.

22:59
    Nick Foligno u pravé tyče po nahození z pravého křídla šavloval s holí, jenže Casey DeSmith ucpal veškerý volný prostor u své levé tyče brány a přerušil hru.

22:37
    Penguins po vyhraném vhazování v útočném pásmu rychle přenesli hru podél modré čáry doprava, kde Kris Letang napřáhl k táhlé střele a Joonas Korpisalo si na přední tyči pomohl holí, aby neposedný kotouč zmrazil pod lapačkou.

22:10
    Seth Jones na pravém křídle vystihl rozehrávku Penguins a od modré čáry napřáhl k prudké střele s příklepem, která minula nad ledem vzdálenější levou tyč.

21:46
    Scott Harrington napřáhl v pravém kruhu pro vhazování k jedovaté ráně s příklepem, která minula vzdálenější levý horní roh brány a skončila na ochranném skle.

21:09
    Juuso Riikola si svolal k sobě spoluhráče, aby jim vysvětlil, že není možné, aby ihned po vhazování v obranném pásmu vyhodili puk na zakázané uvolnění. Samozřejmě přátelsky.

21:02
    Columbus otočil hru a David Savard na pravém křídle napřáhl ke střele od hrazení, kterou Casey DeSmith na přední tyči bez problému vkleče podržel ve svém náručí.

20:28
    Blue Jackets se nepodařilo rozehrát podél střídaček a puk pomalu zamířil na zakázané uvolnění.

20:21
    Jack Johnson na levém křídle mířil táhlou střelou zápěstím od hrazení ke vzdálenější pravé tyči a Joonas Korpisalo bez problému lapil puk do své lapačky.

20:01
    Boone Jenner vyhrál úvodní vhazování prostřední části, do které jeho tým vstupuje s dvoubrankovým mankem, přestože to byli Blue Jackets, kteří skórovali v první části jako první.

20:01

Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 14-11; Zablokované střely: 3-2; Vhazování: 40%-60%; Hity: 13-18; Přesilové hry: 0/0-0/0; Trestné minuty: 0-0.

Druhá třetina začne přibližně v 2:05.

Pittsburgh sice inkasoval jako první, ale celkově může být po první třetině spokojený. Scott Harrington poslal Columbus do vedení po pěti minutách hry, jenže na jeho gól po pouhých 45 sekundách odpověděl z dorážky Tanner Pearson a o necelé dvě minuty později už Penguins vedli, když bleskový obrat dovršil Jake Guentzel a krátce před přestávkou se prosadil podruhé. Skóre po první třetině v PPG Paints Areně. Pittsburgh Penguins 3 Columbus Blue Jackets 1.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:00
    Do konce úvodní části utkání zbývá odehrát 1 minuta.

18:43
    Boone Jenner předvedl v levém kruhu pěknou stahovačku a z úhlu napřáhl k prudké střele zápěstím, kterou na přední tyči klečící Casey DeSmith úspěšně vyrazil.

18:15
    Penguins se nepodařilo rozehrát a puk zamířil na zakázané uvolnění. Pens to ale nevadí, protože vedou 3:1.

17:51
    Brian Dumoulin na pravém křídle vypálil od modré čáry a Joonas Korpisalo na přední tyči přikryl puk lapačkou.
    16:31 Jake GUENTZEL - 3:1

16:31
    Kapitán Sidney Crosby na pravém křídle u hrazení jednou rukou dokázal udržet puk proti Markusovi Nutivaarovi, kterého vymazal ze hry ladným pohybem, a v pravém kruhu oslovil bekhendovou zadovkou JAKEA GUENTZELA, který krásnou střelou zápěstím nad vyrážečkou Joonase Korpisala zamířil do vzdálenějšího levého horního rohu brány a zadělal na hattrick – 3:1! Asistence: Sidney Crosby a Kris Letang.

16:16
    Scott Harrington na pravém křídle ztratil puk a Blue Jackets museli rychle zpět směrem vzad, což se podařilo.

15:37
    Jevgenij Malkin na levém křídle vystřelil od hrazení a Joonas Korpisalo na přední tyči podržel puk v lapačce.

15:16
    Nahození Blue Jackets z pravého křídla opustilo hrací plochu a na řadu přichází druhá reklamní přestávka.
    14:51 Joonas Korpisalo ukradl gól Rileymu Sheahanovi!

14:51
    Riley Sheahan na pravém křídle vyrazil do přečíslení dva na jednoho, před bránou si rychle vyměnil puk s Danielem Sprongem a rychlou střelou zápěstím z blízkosti a úhlu mířil ke vzdálenější levé tyči, jenže Joonas Korpisalo jeho pokus fantasticky vyrazil pravým betonem!

14:02
    Joonas Korpisalo u své pravé tyče zastavil vestoje nahození Penguins, aby jeden z jeho spoluhráčů mohl rychle rozehrát.

13:48
    Riley Sheahan a Zach Aston-Reese si rychle vyměnili puk na pravém křídle, kde se ocitli v postavení mimo hru.

13:30
    Dominik Simon odehrál dobré střídání, Joonas Korpisalo byl ale pozorný a jeho pokus zmrazil ve svém náručí.

11:31
    Artěmij Panarin si na vzdálenější pravé tyči najel na nahození Pierrea-Luca Duboise z levého křídla a poslal puk těsně vedle přední tyče. Poté přišla střela Columbusu z ostrého úhlu a Casey DeSmith podržel puk ve svém náručí.

11:05
    Columbus se radoval v Pittsburghu po vstřelení úvodní branky z vedení pouhých 45 sekund.

10:35
    Anthony Duclair v levém kruhu pro vhazování z ostrého úhlu posílal puk před bránu, jenže místo spoluhráče našel pouze lapačku Caseyho DeSmithe, který kotouč zmrazil. Komerční přestávka.

09:58
    Pierre-Luc Dubois na levém křídle napřáhl v kruhu pro vhazování k rychlé krátké střele s příklepem, kterou na přední tyči klečící Casey DeSmith podržel v náručí.

09:14
    Hra byla přerušena a za jednobrankového vedení Penguins následuje krátká reklamní přestávka.
    07:27 Jake GUENTZEL - 2:1

07:27
    Obránce Kris Letang našel u pravé tyče kolmou přihrávkou Sidneyho Crosbyho, který se krásně otočil s pukem a naslepo pod sebe poslal bekhendovou přihrávku, na kterou si v mezikruží najel JAKE GUENTZEL, a rychlou střelou zamířil těsně nad ledem ke vzdálenější pravé tyči! Pens otočili skóre utkání během necelých dvou minut – 2:1. Asistence: Sidney Crosby a Kris Letang.
    05:59 Tanner PEARSON - 1:1

05:59
    Jevgenij Malkin na levé straně útočného pásma vyhrál vhazování a Phil Kessel na vrcholu kruhu pro vhazování napřáhl k prudké střele, kterou Joonas Korpisalo vyrazil pouze před sebe, a TANNER PEARSON se u levé tyče prosadil z dorážky! Asistence: Phil Kessel a Jevgenij Malkin.

05:30
    Jamie Oleksiak vystřelil na bodu pravého kruhu zápěstím a Joonas Korpisalo podržel puk ve svém náručí.
    05:14 Scott HARRINGTON - 0:1

05:14
    SCOTT HARRINGTON si najel na vrcholu mezikruží na zpětnou diagonální přihrávku z pravého rohu útočného pásma a krásnou střelou zápěstím zamířil nad pravým ramenem Caseyho DeSmitha do levého horního rohu brány! Columbus udeřil jako první a vede v PPG Paints Areně nad Pens 1:0. Asistence: Boone Jenner a Nick Foligno.

04:23
    Joonas Korpisalo v rychlém sledu předvedl dva nebo tři zákroky a poté se musel činit také Casey DeSmith, který pravým betonem vyrazil střelu Columbusu z pravého kruhu pro vhazování mířící ke vzdálenější levé tyči brány Penguins.

03:11
    Alexander Wennberg na levém křídle vyrazil do přečíslení dva na jednoho a nádhernou stahovačkou se vyhnul jednomu z hráčů Penguins, poté přišla prudká přihrávka před bránu, která mířila jednomu ze spoluhráčů na paty bruslí.

02:50
    Blue Jackets na pravém křídle vypálili od modré čáry a Casey DeSmith na přední tyči lapil puk ve své lapačce.

02:29
    Garrett Wilson se po zákroku Joonase Korpisala proti střele Penguins z pravého křídla dostal k dorážce a jeho pokus vpádu zamířil pod lapačkou připraveného brankáře Columbusu.

01:54
    Alexander Wennberg se na pravém křídle ohlížel komu přihrát, čehož Bryan Rust využil a vytlačil ho do středního pásma.

01:06
    Columbus operoval s pukem za bránou Pittsburghu, ovšem ne nadlouho. Jeho snažení ukončil Kris Letang.

00:27
    Blue Jackets vypálili od modré čáry a Casey DeSmith zmrazil puk pod svou lapačkou, přestože měl zacloněný výhled.

00:13
    Pittsburghu se nepodařilo rozehrát podél střídaček a puk zamířil po 13 sekundách zápasu na zakázané uvolnění.

00:01
    Jevgenij Malkin vyhrál úvodní vhazování zápasu a Penguins se jako první mohli vydat směrem k bráně soupeře.

00:01

Pittsburgh Penguins: DeSmith (Jarry) – Dumoulin, Letang (A), J. Johnson, Oleksiak, Määttä, Riikola – Guentzel, Crosby (C), Rust – Pearson, Malkin (A), Kessel – Aston-Reese, Brassard, Sprong – Simon, Sheahan, D. Grant.

Rozhodčí: Kendrick Nicholson, Dan O'Halloran. Čároví: Devin Berg, Kory Nagy.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Předpokládané úvodní sestavy:

Pittsburgh Penguins: DeSmith (Jarry) – Dumoulin, Letang, J. Johnson, Oleksiak, Määttä, Riikola – Guentzel, Crosby, Rust – Pearson, Malkin, Kessel – Aston-Reese, Brassard, Sprong – Simon, Sheahan, D. Grant.

Columbus Blue Jackets: Korpisalo (Bobrovskij) – R. Murray, S. Jones, Nutivaara, D. Savard, Werenski, Harrington – Panarin, Dubois, Atkinson – N. Foligno, Jenner, J. Anderson – Dubinsky, Wennberg, Duclair – Sedlák, Riley Nash, Hännikäinen..

COLUMBUS BLUE JACKETS

Columbus se vyznačuje ofenzivním pojetím hry, což potvrzuje útočník Cam Atkinson, který bodoval v šesti zápasech v řadě a během skvělé série vstřelil osm gólů, k nimž přidal čtyři asistence. Co se týče průměru vstřelených gólů na zápas, Blue Jackets jsou čtvrtí nejlepší v lize s průměrem 3,41. Columbus během jedenácti zápasů vstřelil čtyři a více gólů. Co dnes?

PITTSBURGH PENGUINS

Pittsburgh sice ukončil sérii čtyř porážek v řadě, když doma naposledy porazil 5:1 Dallas, jenže v Bostonu opět prohrál a jeho výsledky nejsou příliš dobré a především konzistentní, což je pro účast v playoff velice důležité. Výjimečný zápas má před sebou obránce Jack Johnson, který strávil v Columbusu sedm sezón a poprvé se představí proti bývalému týmu.

Pittsburgh v neděli v noci přivítá na svém ledě v PPG Paints Areně hokejisty Columbusu, v jejichž sestavě by neměla chybět největší hrozba. Cam Atkinson bodoval v šesti zápasech v řadě a skvělou sérii se pokusí prodloužit na ledě Penguins, pokud by se mu to podařilo, vyrovnal by rekord organizace Blue Jackets ze sezóny 2002/03, který vytvořil Geoff Sanderson.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 6. Pearson (Kessel, Malkin), 8. Guentzel (Crosby, Letang), 17. Guentzel (Crosby, Letang), 36. Guentzel (Simon, Letang) – 6. Harrington (Jenner, N. Foligno), 34. Atkinson (Dubinsky)

Pittsburgh Penguins: DeSmith (Jarry) – Dumoulin, Letang (A), Määttä, Riikola, J. Johnson, Oleksiak – Guentzel, Crosby (C), Simon – Pearson, Malkin (A), Kessel – Aston-Reese, Brassard, Rust – G. Wilson, Sheahan, Sprong. Hlavní trenér: Mike Sullivan.
    Columbus Blue Jackets: Korpisalo (Bobrovskij) – R. Murray, S. Jones (A), Nutivaara, D. Savard, Werenski, Harrington – Panarin, Dubois, Atkinson – N. Foligno (C), Jenner (A), J. Anderson – Dubinsky, Wennberg, Duclair – Sedlák, Riley Nash, Hännikäinen. Hlavní trenér: John Tortorella.

Rozhodčí: Kendrick Nicholson, Dan O'Halloran. Čároví: Devin Berg, Kory Nagy

Diváci: 18602