Teplice – Mladá Boleslav 1:4 (kon.) | Bohemians 1905 – Sparta 1:1 (kon.)
FK Teplice
1:4 (1:3)
FK Mladá Boleslav
Neděle 25.11.2018, 11:00 • AGC Aréna Na Stínadlech (UMT), Teplice • Juniorská liga – Čechy • 16. kolo

90
    Konec zápasu. (12:54:10)

90
    Jdeme do poslední minuty dnešního utkání, které je již rozhodnuté. Jedná se pouze o otázku skóre.

87
    Teplice vnikly do otevřené obrany, poslední obránce Boleslavi však vše doběhl a otočil hru.

87
    Domácí vyslali druhou střelu na branku, ta jim však druhý gól nepřinesla a úspěšnost jejich střelby je tak 50 %.

80
    Útok domácím přerušuje postavení mimo hru. Jdeme do posledních deseti minut dnešního utkání.

77
    I žluté karty se 100 diváků dnes dočkalo. Dostal ji Adam Provazník za hosty.

75
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Naopak, Boleslav si čtvrtým gólem 15 minut před koncem pojišťuje dva body! Prosadil se DAVID KRČMÁŘ.

71
    Zápas nám nenabízí zajímavé momenty. Očekávaný teplický nápor se zatím nekoná, Boleslav kontroluje hru bez problémů.

68
    Postupný útok Boleslavi zastavuje sudí Matějček, který viděl útočný faul hostujícího hráče.

62
    V domácím prostředí to Teplice rozhodně nepokládají, ale jejich snaha v útoku je zastavována pozornou boleslavskou obranou.

60
    Další střela hostí šla mimo bránu. Dostávají se tak v kolonce střel mimo branku na číslo 12.

58
    Domácí se v útoku dostali až do šestnáctky, hostující obrana ale pozorně odvrací na aut.

56
    A další kombinace, tentokrát přišla na teplickou branku střela zpoza vápna, ale ani ta nenašla svůj cíl.

54
    Boleslav se propracovala ke střele, ale Němeček nemusel opět zasahovat, míč šel mimo.

53
    Hosté zatím mají kontrolu nad zápasem, ve druhé půli svému soupeři tolik nepůjčují balon a kombinují převážně na jeho polovině.