Slalom žen, 1. kolo, Killington | Vítěz: Mikaela Shiffrinová (USA) (kon.) | | | Slalom žen, 2. kolo, Killington | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) |
SuperG mužů, Lake Louise | Vítěz: K. Jansrud (NOR) (kon.) |
Muži HS142, Ruka | (kon.) |
Ženy 10 km klasicky, Ruka | Vítěz: T. Johaugová (NOR) (kon.) | | | Muži 15 km klasicky, Ruka | Vítěz: A. Bolšunov (RUS) (kon.) |
Týmový závod, skoky HS142, Ruka | Vítěz: Japonsko (kon.) | | | Týmový závod, běh 4x5 km, Ruka | Vítěz: Německo (kon.) |
konec
SP - SuperG mužů, Lake Louise
Vítěz: K. Jansrud (NOR)
Jan Prošek
Startovní listina
1. Christof Innerhofer (ITA)
2. Thomas Dressen (GER)
3. Max Franz (AUT)
4. Andreas Sander (GER)
5. Aksel Lund Svindal (NOR)
6. Boštjan Kline (SLO)
7. Vincent Kriechmayr (AUT)
8. Peter Fill (ITA)
9. Kjetil Jansrud (NOR)
10. Dustin Cook (CAN)
11. Hannes Reichelt (AUT)
12. Christian Walder (AUT)
13. Matthias Mayer (AUT)
14. Dominik Paris (ITA)
15. Beat Feuz (SUI)
16. Mauro Caviezel (SUI)
17. Josef Ferstl (GER)
18. Aleksander Aamodt Kilde (NOR)
19. Adrien Théaux (FRA)
20. Blaise Giezendanner (FRA)
21. Thomas Tumler (SUI)
22. Marco Odermatt (SUI)
23. Travis Ganong (USA)
24. Martin Čater (SLO)
25. Gilles Roulin (SUI)
26. Adrian Smiseth Sejersted (NOR)
27. Carlo Janka (SUI)
28. Stian Saugestad (NOR)
29. Thomas Biesemeyer (USA)
30. Romed Baumann (AUT)
31. James Crawford (CAN)
32. Klemen Kosi (SLO)
33. Christoph Krenn (AUT)
34. Emanuele Buzzi (ITA)
35. Stefan Rogentin (SUI)
36. Klaus Brandner (GER)
37. Nils Allegre (FRA)
38. Jeffrey Read (CAN)
39. Ryan Cochran-Siegle (USA)
40. Jack Gower (GBR)
41. Mattia Casse (ITA)
42. Miha Hrobat (SLO)
43. Matteo Marsaglia (ITA)
44. Nicholas Krause (USA)
45. Rasmus Windingstad (NOR)
46. Sam Mulligan (CAN)
47. Bjørnar Neteland (NOR)
48. Urs Kryenbühl (SUI)
49. Brodie Seger (CAN)
50. Marko Vukićević (SRB)
51. Otmar Striedinger (AUT)
52. Jared Goldberg (USA)
53. Alexander Köll (SWE)
54. Sam Morsen (USA)
55. Johan Clarey (FRA)
56. Benjamin Thomsen (CAN)
57. Christoffer Faarup (DEN)
58. Henrik von Appen (CHI)
59. Matthieu Bailet (FRA)
60. Johannes Kröll (AUT)
61. Thomas Mermillod Blondin (FRA)
62. Niels Hintermann (SUI)
63. Steven Nyman (USA)
64. Wiley Maple (USA)
65. Andreas Romar (FIN)
66. Martin Bendik (SVK)
67. Arnaud Alessandria (MON)
1. Christof Innerhofer (ITA)
2. Thomas Dressen (GER)
3. Max Franz (AUT)
4. Andreas Sander (GER)
5. Aksel Lund Svindal (NOR)
6. Boštjan Kline (SLO)
7. Vincent Kriechmayr (AUT)
8. Peter Fill (ITA)
9. Kjetil Jansrud (NOR)
10. Dustin Cook (CAN)
11. Hannes Reichelt (AUT)
12. Christian Walder (AUT)
13. Matthias Mayer (AUT)
14. Dominik Paris (ITA)
15. Beat Feuz (SUI)
16. Mauro Caviezel (SUI)
17. Josef Ferstl (GER)
18. Aleksander Aamodt Kilde (NOR)
19. Adrien Théaux (FRA)
20. Blaise Giezendanner (FRA)
21. Thomas Tumler (SUI)
22. Marco Odermatt (SUI)
23. Travis Ganong (USA)
24. Martin Čater (SLO)
25. Gilles Roulin (SUI)
26. Adrian Smiseth Sejersted (NOR)
27. Carlo Janka (SUI)
28. Stian Saugestad (NOR)
29. Thomas Biesemeyer (USA)
30. Romed Baumann (AUT)
31. James Crawford (CAN)
32. Klemen Kosi (SLO)
33. Christoph Krenn (AUT)
34. Emanuele Buzzi (ITA)
35. Stefan Rogentin (SUI)
36. Klaus Brandner (GER)
37. Nils Allegre (FRA)
38. Jeffrey Read (CAN)
39. Ryan Cochran-Siegle (USA)
40. Jack Gower (GBR)
41. Mattia Casse (ITA)
42. Miha Hrobat (SLO)
43. Matteo Marsaglia (ITA)
44. Nicholas Krause (USA)
45. Rasmus Windingstad (NOR)
46. Sam Mulligan (CAN)
47. Bjørnar Neteland (NOR)
48. Urs Kryenbühl (SUI)
49. Brodie Seger (CAN)
50. Marko Vukićević (SRB)
51. Otmar Striedinger (AUT)
52. Jared Goldberg (USA)
53. Alexander Köll (SWE)
54. Sam Morsen (USA)
55. Johan Clarey (FRA)
56. Benjamin Thomsen (CAN)
57. Christoffer Faarup (DEN)
58. Henrik von Appen (CHI)
59. Matthieu Bailet (FRA)
60. Johannes Kröll (AUT)
61. Thomas Mermillod Blondin (FRA)
62. Niels Hintermann (SUI)
63. Steven Nyman (USA)
64. Wiley Maple (USA)
65. Andreas Romar (FIN)
66. Martin Bendik (SVK)
67. Arnaud Alessandria (MON)
1. Kjetil Jansrud 1:33:52
2. Vincent Kriechmayr +0,14
3. Mauro Caviezel +0,21
4. Hannes Reichelt +0,44
5. Aksel Lund Svindal +0,57
6. Matthias Mayer +0,65
7. Adrien Théaux +0,88
8. Adrian Smiseth Sejersted +0,89
9. Thomas Dressen +0,94
10. Beat Feuz +0,97
11. Christian Walder +0,99
12. Ryan Cochran-Siegle +1,01
12. Aleksander Aamodt Kilde +1,01
14 . Max Franz +1,02
15. Carlo Janka +1,22
16. Dustin Cook +1,26
17. Travis Ganong +1,34
18. Boštjan Kline +,143
19. Stefan Rogentin +1,44
20. Martin Čater +1,46
21. Dominik Paris +1,50
22. Emanuele Buzzi +1,51
23. Thomas Tumler +1,52
24. Johan Clarey +1,54
25. Marco Odermatt +1,56
26. Matthieu Bailet +1,73
27. James Crawford +1,79
28. Niels Hintermann +1,83
29. Josef Ferstl +1,90
30. Johannes Kröll +1,94
30. Christof Innerhofer +1,94
32. Otmar Striedinger + 1,95
33. Gilles Roulin +,197
34. Andreas Sander +2,03
35. Klemen Kosi +2,07
36. Blaise Giezendanner + 2,09
37. Mattia Casse + 2,12
38. Nils Allegre +2,18
39. Miha Hrobat +2,59
40. Alexander Köll +2,60
41. Thomas Biesemeyer +2,76
42. Matteo Marsaglia + 2,91
43. Steven Nyman +3,11
44. Wiley Maple +3,12
44. Romed Baumann +3,12
46. Rasmus Windingstad +3,23
47. Benjamin Thomsen +3,39
48. Jack Gower +3,52
49. Jeffrey Read +3,54
50. Brodie Seger +3,59
51. Andreas Romar +3,62
52. Thomas Mermillod Blondin +3,63
53. Henrik von Appen +3,73
54. Jared Goldberg +3,85
55. Arnaud Alessandria +4,44
56. Sam Morse +4,49
57. Nicholas Krause +5,53
Nedokončili závod
Peter Fill
Stian Saugestad
Christoph Krenn
Bjørnar Neteland
Urs Kryenbühl
Sam Mulligan
Klaus Brandner
Marko Vukićević
Christoffer Faarup
Martin Bendik (23:02:49)