Motor ČB – Frýdek-M. 3:4 (kon.) | Jihlava – Benátky n/J 3:2 (2:1 po s.n.) | Kladno – Ústí n/L 3:2 (po pr.)
Kadaň – Třebíč 4:3 (kon.) | Prostějov – Litoměřice 4:3 (1:0 po s.n.) | Přerov – Poruba 2011 3:5 (kon.)

Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    SILVESTR KUSKO dostal přihrávku do kruhu, odkud propaluje Kantora mezi betony a vstřeluje kontaktní gól. Asistence: Luboš Horký, Lukáš Nedvídek.
    40:46 Adam RAŠKA - 4:2

40:46
    Ihned z kraje třetiny hosté snižují. Na konci celé akce stál ADAM RAŠKA, který dává hostům šanci utkání zlomit. Asistence: Silvestr Kusko, Jan Süss.
    25:45 Martin ŠŤOVÍČEK - 4:1

25:45
    Kadaň právě vstřelila branku!
    Tak toto je začátek druhé periody z říše snů. Kevin Klíma předložil puk na hokejku MARTINA ŠŤOVÍČKA, který vyhání Jekela z brány. Asistence: Kevin Klíma.
    23:37 Kevin KLIMA - 3:1

23:37
    Jan Holý si obětavě lehl do střely, která mířila do odkraté kadaňské klece, následně se puk dostal na hůl KEVINA KLÍMY, který se rozjel a vymetl pavučinky v Jekelově brance. Asistence: Jan Holý.
    20:58 Kevin KLIMA - 2:1

20:58
    Domácí vyhráli vhazování a sevřeli hosty v jejich třetině. Na konci celé akce byla střela KEVINA KLÍMY, který se prosazuje poprvé v kadaňském dresu. Asistence: Roman Chlouba, Jaroslav Kůs.
    16:10 Robert HAVLÁT - 1:1

16:10
    Hosté udeřili jako blesk z čistého nebe. Nenápadná střela ROBERTA HAVLÁTA končí za zády Pavla Kantora. Asistence: Jan Süss, Radim Ferda.
    10:00 Petr MARŠOUN - 1:0

10:00
    Josef Rindoš vystihl hostující rozehrávku a přesnou zadovkou našel PETRA MARŚOUNA, který z první prostřeluje Jekela. Asistence: Josef Rindoš.

Stanislav Jiskra

Branky a nahrávky: 10. Maršoun (Rindoš), 21. Klima (Chlouba, Kůs), 24. Klima (J. Holý), 26. Šťovíček (Klima) – 17. Havlát (Süss, Ferda), 41. Raška (Kusko, Süss), 59. Kusko (L. Horký, Nedvídek)

SK Trhači Kadaň: Kantor (Štěpánek) – Novák, Trefný (C), Seemann, J. Holý, J. Müller, Popela – Wágner, Kůs (A), Klíma – Chlouba, Klima, Šťovíček – Šulek, Rindoš, Maršoun – Helt, Tupý, Rezek.
    SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel (26. Do. Svoboda) – D. Mikyska, Szathmáry, L. Vágner, Nedbal, V. Čejka (C), R. Čermák, Vl. Brož – Vodný, Raška, Střondala – Kusko (A), Nedvídek, L. Horký – Malec, Tadeáš Král, Paták – Ferda, Havlát, Süss.

Rozhodčí: Wagner, Valenta – Votrubec, Ševic