Toronto – Boston 4:2 (kon.) | NY Islanders – Washington 1:4 (kon.) | NY Rangers – Ottawa 4:2 (kon.)
Florida – New Jersey 4:3 (po pr.) | Detroit – Columbus 5:7 (kon.)
New York Rangers
4:2 (1:1, 0:0, 3:1)
Ottawa Senators
Úterý 27.11.2018, 01:00 • Madison Square Garden, New York • NHL

51:14
    Thomas Chabot podruhé v zápase zamířil na trestnou lavici, tentokrát za podržení, a souběžně s ním byl vyloučen Vladislav Naměstnikov, který dostal dvě minuty za faul kolenem. Po komerční přestávce se tedy hraje 4 na 4. Rangers vedou v závěru 3:1.

48:50
    Brady Tkachuk dostal dvě minuty za hrubost a Rangers si zahrají čtvrtou přesilovou hru v dnešním zápase.

44:50
    Thomas Chabot ztratil hůl a pokusil se zastavit Chrise Kreidera za cenu dvou minut za držení.

37:08
    Mark Stone byl vyloučen za hákování a Rangers si v závěru druhé třetiny zahrají druhou přesilovou hru.

21:37
    Zack Smith fauloval v útočném pásmu a dostal dvě minuty za držení hole. První přesilová hra pro Rangers.

18:20
    Mika Zibanejad byl vyloučen za podražení a Senators si zahrají druhou přesilovou hru v dnešním zápase.

05:54
    Jimmy Vesey v rohu obranného pásma fauloval Matta Duchenea a dostal dvě minuty za hákování. Senators si zahrají po přerušení hry první přesilovou hru zápasu.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 11. M. Staal (Zibanejad, Fast), 44. L. Andersson (R. Strome), 49. Kreider (Chytil, K. Hayes), 59. Zibanejad – 14. Mark Stone (White, B. Tkachuk), 58. Mark Stone (B. Tkachuk, Duchene)

New York Rangers: H. Lundqvist (Georgijev) – M. Staal (A), Pionk, Skjei, DeAngelo, Br. Smith, Shattenkirk – Naměstnikov, Zibanejad (A), Fast (A) – Kreider, K. Hayes, Chytil – Vesey, B. Howden, R. Strome – Gettinger, L. Andersson, Fogarty. Hlavní trenér: David Quinn.
    Ottawa Senators: C. Anderson (McKenna) – Chabot, DeMelo, Lajoie, Ceci, Jaroš, Harpur – Pyatt, Duchene (A), Batherson – B. Tkachuk, White, Mark Stone (A) – Dzingel, Z. Smith (A), B. Ryan – Bødker, Tierney, Pääjärvi. Hlavní trenér: Guy Boucher.

Rozhodčí: Jon McIsaac, Chris Schlenker. Čároví: Ryan Gibbons, Tim Nowak

Diváci: 16709